Kizlar bir bakarmisiniz?

Swarm i biliyorsunuzdur... Çoğunuz mesaj atilmasini sevmiyosunuzdur tamam da benim sorum şu cheak in lerini begendiginiz biri size yazsa ne düşünürsünüz? Tepkiniz ne olur nasil yaklaşırsınız?

Güncellemeler:
La arkadas cevaplarin cok olmasi icin illa kiz hesabı mi olmasi lazim anasini satim
Bu sitede illa bir dikkat çekmesi icin cokmu önemli birsey olmasi lazim beeeee

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• bılmıyorum

0|1
    0|0
    • Abla dun tramvayda yanimda bir kiz vardi ayni durakta indik hayatta yazmicagim bisey yaptim bugune kadar kizlarla aram okadar açılmış ki heyecandan oldum ama tanisabilirmiyiz diye sordum hayir cevabini aldim sonra gittim ve yani bugüne kadar sevgilim de olmadi anlamıyorum ne yapim moral zaten yok bukadar beceriksiz tipsiz miyim diye kafayi yiyecem ve birazda su var ki duygusal olarak gerçekten sevgi görmemiş bir insanim ya ben ne yaptim da boyleyim anlamiyorum isyan etmekte istemiyorum ama ettiriyor hayat hani ilk erkeklere adim at derler bir adim atiyorum belki diye olmuyor sonra husran kendimde hata ariyorum yani dunya yakisiklisi degilim tamam da yani anlamıyorum cidden bozacam bunla kafayi

• sabret bıraz kızın tepkısı olç once arkads olup kızı tanı, oyle pat dıye kıme soylersen aynını yapar belkıde kızın sevgılısı vardır ne bılıyorusn

• Arkadas olmayi dahi beceremiyorum ki herkes ayni sekilde karsilik veriyo aman neyse ablam bosver😒😒ben kimseyi rahatsiz etmeyim sonra erkeklerden ilk adim beklenir😒😒😒

Kızlar Ne Diyor 3

• Karşı taraf beğeniyorsa sürekli bir sorun olmaz bence

0|1
    0|0
    • Kiz ankarali ne zaman yazsam bilemiyorum ve hepsini degil girdiginde begeniyo 200 300 arkadasi var :S

• Yaz ne olucak şansını dene en azından ☺

• Knki dun tramvaydan indim tramvay da yanimda duran bir kiz vardi orta halli hayatta yapmayacagim bisey yapip cesaret toplayip tanisabilirmiyiz dedim hayir cevabini aldim cekip gittim ben anlamıyorum bu tür şeyleri

• O ne laa

0|1
    0|0
    • Knka cheack in yapmayi bilmiyonmu gittigin yerde oldugunu bildiriyosun paylasiyosun misal sinemada falan diye facede paylasiliyor da altinda trabzonda gibi bisey yaziyo ya ona benzer ama mesela evde olup forum da diye yapamiyorsun😂😂

• Olumlu buluyorum

0|1
    0|0
    • Simdi ben unideyim taammi bakiom oyle begeniyo hepsini değil ama oyle iste 3 4 kisi var cok arkadasm yok tanimiyorum ama kizi yazsam mi naapsam

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...