Ben bu ülkenin nesini seveyim şimdi?

ulan söyleyin bana Türk soyundanım ama ülkeden nefret ediyorum. ulan canına yanayım teroristler 40 milyar maaş alıyor milletvekili sıfatını takiyor paraya para demiyor. it çakal serefsizlik yapa yapa biryerlere geliyor hayatın ıyaşıyor. biz eşşek gibi çalışıp 1300 tl para alıyoruz o bile çok görülüyor. herşey ateş pahası bugun bir ehliyet almak istesen devlet soyuyor ve kalsınlar diye elinden geleni yapiyor. bugün bir devlet kursuna yazılsan devlet soyuyor. devlet dairelerinde bir işin olsa devlet soyuyor. ulan ondan sonrada genclere askere git diyorsunuz ulan ben neyine asker olayım bu ülkenin ne özelliği var? koca bir 0 vadediyorsunuz gençlere. allah bin belasını versin bu sistemi ülkeye getirenin. mını ızdırabını.. amaçsız bir ülke neğdüğü belirsiz kişilere hizmetmi edecez ulan artık ne askerliği yemişim askerliği bırakıyorum ulan.

1|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Onlar şerefsizliklerini yapsınlar bize düşen bu ülkeyi şerefsizlerden korumak. Kötü insanlarda iyi insanlarda var bu ülkede hatta sadece bizim ülkede böyle değil diğer ülkelerde de kötüler var iyilerde... Lütfen hemen pes etme, ülkede kötüler var diye bırakıp gitme unuma ki iyilerde var. Devletimizde bizi düşünler de var düşünmeyenlerde ve emin ol düşünenler hep arkamızda.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Başka ülkeye gitsen sen başbakanmı edecekler.. Yoklama günü geldi çattı belli ki.. Neyse hayırlı teskereler..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ülkemiz de değil sorun yönetenler de, adalet kavrami hicbirzaman uygulanmadi bu ülkede kapitalist düzen kurbani olduk hep.
    Sesini cikarmak, düzene uymamak, uyumsuz olmak hep suç sayıldı...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Yalan söyleyeni pıt pıtlamıyorlar😄

0|0
    0|0
    • ne yönden bro

• Bu ülkede yalancıyı 😮 Miyorlar diyorum işte bunu seviyorum😂

• yalan ne alaka onu diyorum

Yükleniyor...