Fakiriz diye adam değil miyiz?

Fakirim diye defalarca dalga geçildim yeter artık fakiriz ama yüreğimiz var sağda solda tırrek gibi haraçta kesmiyoruz insanların bizden istediği ne

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Bosverr kaale alma onları

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim takma kafana. Ben de aynı durumdaydım. üniversite okurken cebimde 5 kuruşum yoktu çok çalıştım okulumu bitirdim mesleğimi elime aldım şimdi altımda golf 7 arabam var evim var durumum çok iyi. Yeter ki iste

0|1
    0|0
    • Duylandırdın eyvallah

• Bölümün ne abi

• Antalya Akdeniz Ünv Maliye mezunuyum. Mali müşavirim kardeşim

Kızlar Ne Diyor 4

• Fakirsek bizim gönlümüz zengin kimsenin parasında hakkında namusunda gözümüz yok Allaha şükürler olsun

0|1
    0|0
  • Ah şu ayrım yapanlar yok mu!! Abi sen hep dik dur inşAllah yaklaşmazlar sana ayrıca onlara senin de insan olduğunu hatırlat onlar gözü dönmüş insanlar.

0|1
    0|0
  • okuu çalışşş

0|1
    0|0
  • Herseyinizi fakirliginize baglamayin kendinizi gelistirmeye bakin

0|0
    0|0
    • Ne yapalım -,- çalışıyoruz askeri ücret 1400 lira

• Zekani kullan gelecekte boyle devam etmemek icin yatirim yap

• bir ayda 1200 lirayla geçinsen 200 lirada biriktiriyorum belki çocuğum olursa okumak ister diye -,-

Erkekler Ne Diyor 4

• Sen milleti boşver kardeşim takma kafanada dalga geçenlede muhattap olma bir söz vardır ne oldum değil ne olucağım demek Lazım bugün dünya kadar malı mülkü olup bir gram huzuru olmayan çok insan tanıyorum para kazanılır Sıkma Can'ını

0|2
    0|0
  • yahu arkadaş bu fakir muhabbeti bizim zamanımızda yoktu 10 sene önce. bu yeni jenerasyon gençler arasında çok moda oldu bu nedense.
    şeytan işini iyi yapıyor daha doğrusu şeytanlaşmış insanlar.
    şeytanın amacı insanları fakirlikle korkutup, insanları Allaha isyana sevk etmeye çalışmak.

0|0
    0|0
  • onların bn ya sana bişey olmasın

0|1
    0|0
  • 50krş?

0|0
    0|0
Yükleniyor...