Cennette iken bunlar olacak mı arkadaşlar?

Cenetteyken bunlar olacak mı mesela sakal uzaması tüy uzaması saç uzaması kirlenme vs günlük hayatta bakım gösterdiğimiz şeyler orda ne olacak? nihat hatipoglunu dinlemiştim orda büyük abdes kücük abdes falan yapılmayacakmıs var mı sizin bu konularla ilgili duyumunuz?

Güncellemeler:
gnvl
Allah inşallah cennete girmemizi nasip eder

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben gidemıcem ama soyle tahmın edıyorum ihtiyaclarımız olmıcak mesele canımız elma cektı bı anda elımızde lezzetlı bır elma belırıcek sihirli deynek gibi

0|1
    0|0
    • olabilir ama birşey dicem neden ben gidecemeyecem diyorsun

• Tesekkur ederım

• önemi yok iyi ol yeter.

En İyi Erkek Görüşü

• hayır kardeşim cennetteyken hepimizin çok güzel bir hayatı olacak ne bunlarla uğraşmak zorunda kalıcağız nede ibadet ediceğiz tam anlamıyla olağanüstü bir yaşam

0|1
    0|0
    • hic kötülük olmayan bir yeri düşünmek cok değişik insan düşününce korkuyor

• hem bedenen hem ruhen orda olacaksın, makamında ne istersen olacak örneğin bazısı çalışmak istemez her şey önüne hazır gelir bazısı çalışmak ister çalışır sonra kazanır. yani tamamen sana kalmış kardeşim ama orası bu dünya hayatına göre çok daha güzel olcak nasılki anne karnındayken bebek dünyayı anlayamazsa bizde bu dünyadayken cenneti hakkıyla anlamayız kardeşim o yüzden sen cenneti kazanmak için müslüman ölmek için ALlah'a dua et güzel kardeşim

• İnşallah hocam ya...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Bilmem valla hiç gitmedim

0|1
    0|0
    • ayetlerde yazıyor birşeyler bizde hocalardan duyuyoruz o yüzden sordum gittiniz mi demiyorum

• Sanki cennete gideceksin de... Bu konuları bilen çıkmaz.

0|0
    0|0
    • yorum yazmak için yorum yazmayın şu yazdığın bile ağır vebal içeriyor bilip bilmeden konuşma

Yükleniyor...