Kızların %99'u kendisinden küçük bir erkek ile ilişki kurmayı istemiyor?

Tabi bir durum olmadıkça.. Ama ben anlamıyorum kendileri olgun değilken, sözde kendilerinden büyük olgun birileri olsun demeleri tuhaf değil mi? :)
Nedir bu olgunluk anlayışınız?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Bir kadın 25 yaşında ise 25 yaşındaki erkek olgunluk olarak 20lerde olur kadın yaşına bakılırsa. Yani genelleme yapmayalım ama birçoğunda böyle. Kadınlar olgun olduğunu savunmuyorlar zaten yani.

0|0
    0|0
    • Savunmuyorlaraa neden olgun olsun, buyuk olgundur deniliyor. Nedir bu olgunluk.

• @joeblack18 anlatmak istediğimi anlatabilmisim sanırım, ama benim düşüncem budur. Olgunluk da bir insana göre davranmak değildir senin dediğin "çocukla çocuk büyükle büyük" tabirin için söylüyorum. Şu an karşına 6 yaşındaki bir çocuğu oturtsalar evet onunla oyunlar oynar onun yaşıtı gibi davranabilirsin, bu demek değil ki 6 yaşındaki çocuk olgunluğuna sahipsin. Erkekler daha geç olgunlasir bu hem fiziksel hem duygusaldir ve bildiğim kadarıyla bilim de böyle söyler.

• hala anlatamadın bence arkadaşımmm aynı şeyi tekrarladınn bilim nasıl böyle birşey söyler yaa nerede var böyle birşeyyy ?

En İyi Erkek Görüşü

• Çocukları herkes sever ama kimse koca yapmaz

0|0
    0|0
    • Kim diyor cocuk oldugunu insanlarin :) Yasla olunmuyor adamlik. Kendileri olgun degiller ki adami ona gore istesinler

• 1 erkek 25 yaşından önce olgunlasamaz hızını alamaz. Kızla erkek bir değil ki

Kızlar Ne Diyor 4

• Benim için farketmiyor. Çünkü zaten küçük görünüyorum dışardan hiç anlaşılmaz ama tabi sevgilim olmadı ayrı bir şey.
    Bir de şunu diyim bir bilimsel araştırmaya göre erkekler kızlardan 2yıl geç olgunlaşırmış. Tabi bu bir genelleme insanına göre değişir.

0|0
    0|0
  • Evet erkek dediğin büyük olacak azıcık :D

0|0
    0|0
  • Erkeklerin kadınlardan daha geç olgunlastigi kanıtlandı paşam

0|0
    0|0
    • Harun abi, nerde o kanit? Nedir istedikleri olgunluk sen bilirsin. Cift cinsiyetten tecrube var.

• Yazdığın yoruma bakarak anlayabilirsin paşam 💜

• Boynuma dola abi. Eyvallah 👏👏

• Kızlar yaşıtı erkeklere göre biraz daha erken olgunlaşır genelde.

0|0
    0|0
    • Fiziki anlamda eyvallah tamam, ama onun disinda ben hicbir olgunluk goremiyorum acikcasi. Sizin olgunlukdan kastiniz ne?

Erkekler Ne Diyor 3

• Adalet yok

0|0
    0|0
  • 2-3 yaştan nolcak mk

0|0
    0|0
  • İşi gicü yok çocuk mu büyütecek

0|0
    0|0
    • :). Kesin genckende oyle demissindir

• :D Sen cocuk filan ariyorsun heralde.