Erkekler, bir bayana saç ve sakal tıraşı olur musunuz ve bunda bir sakınca olduğunu düşünüyor musunuz (detayı okuyun)?

Bugün erkek kuaföründe tıraş oldum ve saçlarımdan bir süreliğine kurtuldum, fazla olmadan soruma
geçeyim o halde;

Soru : Hiç bilmediğiniz bir ilçedesiniz, günlerden de pazar günü her yer kapalı genel olarak acilde saç ve sakal tıraşı olmanız gerekiyor aradınız taradınız hiç bir yerde erkek kuaförü yok zaman sıkıntınızda var mutlaka olmanız gerekir bu tıraşı en sonunda bir bayanın kuaförünü görüyorsunuz :)

Kuaförün camında şu yazı var ''ERKEKLER İÇİN SAÇ VE SAKAL TIRAŞI YAPILIR''

kuaförün kapısından içeriye giriyorsunuz bir bakınıyorsunuz erkek yok sadece bir bayan var buyurun diyor..
Siz saç ve sakal tıraşı olur musunuz yoksa teşekkür eder gider misiniz :) :)
Erkekler, bir bayana saç ve sakal tıraşı olur musunuz ve bunda bir sakınca olduğunu düşünüyor musunuz (detayı okuyun)?#pilavüstü #birbayanerkeğitıraşedebilirmi?

Şimdiden fikirleriniz için teşekkür ederim ayrıntılı yazarsanız görüşlerinizi sevinirim :)

Bayanlar sizde fikrinizi iletin ne düşünüyorsunuz merak ediyorum bu konuda :)

1|2
33|66

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ben tercihg ederim nedeni çok basit çünkü bayanlar el sanatı işlerinde erkeklerden 10 kat daha dikkatli.. Kaldı ki ayrıca bayanlar erkeklere yakışacak sitilide erkeklerden daha iyi değerlendirmektedir.

4|4
    0|0

Kızlar Ne Diyor 32

Erkekler Ne Diyor 65

• zaten benim bazı arkadaşlarım var ,
    bayan kuaförüne gidip saçlarını kestiyorlar ,
    fakat bayanların sakal traşı yapacağını sanmıyorum ama bilseler ya da isteseler diyim daha doğru olur , yapacaklarını düşünüyorum..

ben şahsen bu durum da keyfim isterse ,
    bayan kuaförüne saçımı kestirebilirim , hoş bende tam sakalda çıkmıyor oda var :D

0|1
    0|0
    • ahahha oda iyiymiş aga bende hayvan gibi fışkırıyor sakal haklısın bu arada bir erkeğin dayaması var bir de bayanın kibarca saç tıraşı var bence bayan daha iyi olur :D :D

• Tıraş olmak sakıncalı

0|1
    0|0
  • Olurum niye olmayayim:) ama iyi tras yapicaksa olurum. Onun dişinda kadinlari daha severim tras olmayi felan:)

0|1
    0|0
    • ahahah reis anlaştık o değilde atlı değil miydi prens eşek nereden geldi aklına :)

• aynen ya haklısın insanlar insanca konuşamıyorlar ne yazık ki

• Aynen kardeşim benim

• hiç kadın doktora gitmedin mi. hiç kadın öğretmen, kadın avukat, kadın şöfor vs görmedin mi. sonuç ta kuaförlük de bir meslek olduğuna göre ve bu bayan da bu işi yaptığına göre bir sakınca olmamalı. İnsanları sınıflandırmamak ve herşeye tereddütle bakmamak gerekir. ama malesef bizim toplumumuzun genel özelliği bu işte yapacak bişey yok

0|1
    0|0
    • Biz toplulumuzda var malasef o konu büyük sıkıntı bana koymaz olurum valla önemli olan tıraşın düzgün yapılmasıdır

• aynen öyle. üstelik onlar daha dikkatli olur bence. benim çevremde olsa ben giderim bir sakıncası yok

• bizim burada olsa giderimde saç tıraşı yapan bayan yok onlar aşırı dikkatli

• Rusya da bütün erkek berberleri çoğunlukla kadındı ve maalesef çok traş oldum onlara.. Hatta o zamanki sevgilim de berberdi. Maalesef hepsi berbat kesiyorlardı. İyi ki sünnet işine el atmıyorlar.

0|1
    0|0
  • Olmam brro

0|1
    0|0
  • olabilir

0|1
    0|0
  • kuaför kuafördür olurum muhakak gerekliyse :)

0|1
    0|0
  • Şu ana kadar erkekten dahi olmadım. Hep kendim.

0|1
    0|0
  • Olmam

0|1
    0|0
  • Çok traş oldum ben kadınlara. Avrupada da Amerikada da erkek berberlerinde genel olarak kadınlar çalışıyor. Yurtdışında bulunduğum sürece hiç erkeğe denk gelmedim ben en azından.
    Tuhaf bir durum değil, olmayacak şey de değil.

0|1
    0|0
  • Acil bir durum ne olabilir ki sac sakal sonuçta bu iş mi var sakalimi evde keserim sac durur yani nolcak

0|1
    0|0
  • yurtdışında sakal traşı da oldum saç traşı da..
    kesinlikle kadınlar hemcinslerimden daha iyiler bu işte..

0|1
    0|0
  • Ben olmam adas sahsen😄

0|1
    0|0
  • kadın bir berberim vardı ve bugüne kadar ki gördüğüm en iyi berberdi

0|1
    0|0
  • askerliğimi yaparken dediğin duruma benzer bir durumla karşılaşmıştım ve erkek kuaförüydü ama traş yapan bayandı ve gayette güzel işini yapıyodu ilginç karşılamıştım ve çok hoşuma gitmişti

0|1
    0|0
  • Olurum sıkıntı yok

0|1
    0|0
  • Bayanlar daha iyi keser ve daha nazik davranırlar

0|1
    0|0
  • Olunur bunda bir sikinti gormedim

0|1
    0|0
  • Yurtdışında bir çok Unisex kuaforde bu işi kadınlar yapıyor. . bizde olabilir tabii, yalnız kadının da işi zor. Türkiye de berber erkek mekanidir çünkü

0|1
    0|0
  • Etekaltıda alır bunlar yakında.

0|1
    0|0
  • Bayana traş olmak için özellikle gidecek olanlar bence ilk önce normal bir kuaföre gidip ilk düzeltmeden sonra uğrarlar (Kişisel görüşüm) :D

0|1
    0|0
    • normal kuaför insanı maymuna çeviriyor ya buluduğum şehirde bir kuaför dışında diğerleri hayvan tıraş eder gibi kesiyor

• Maalesef %50'si böyle. AVM'lerdeki kuaförler güzel kesiyor genellikle.

• şu yüzden maalesef af edersin gidiyor başka meslek koluda saç kesmekte ne var diyip dükkan açıp bu mesleği yapıyor

• Bence bayanlarin elleri bu konuda daha hassas kendimi teslim edebilirim 😊

0|1
    0|0
  • Ustam sonuçta iki şekilde de kıl tüy değil mi? Hem bayanlarında bıyıklarını alıyorlar😉😉 bıyık hepimizin problemi sonuçta 😂😂 he ben olsam bayana gitmezdim. Bana ters gelir öyle şeyler.

0|1
    0|0
  • Neredeyse anlatıldığı gibi bir anım olmuştu ve oturup saç traşımı olmuştum :)

0|1
    0|0
    • güzelmiş iyi tıraş ettiyse sorun yok

• Çıktıktan sonra iyi ki buraya gelmişim dedim hatta, çünkü bulunduğum yerde tüm erkeklerin saçı apaçi gibiydi. Muhtemelen orada erkek berberine gitseydim sonum onlar gibi olacaktı. Ablamız iyi iş çıkarttı

• ablamıza helal olsun o zaman işi hakkıyla yapıyormuş

• bir kuaför olarak bayanlarına eline ustura yakıştırmıyorum

0|1
    0|0
  • İzmir konakta bir abla var hep ona traş olurdum izmirde yaşarken.

0|1
    0|0
  • Bu haberi okumustum bir kiz daha vaar yaninda 2 kiz bunlar kadnlarin dedikodusu yuzunden cekemeyip erkek berberine grmisler ammmada hamaratlilar :-D

0|1
    0|0
  • sakalın çıkış yönü vardır bayanların el becerileri kesinlikle çok güzel ama boyun altını örnek verirsek alttan yukarı jileti vurması kıl dönmesine sebep olur

0|1
    0|0
  • olmam berber muhabbetini kim yaşatıcakmış bana

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    35
Yükleniyor...