Türkiyede Irkçılık?

Siyonizmin etkisinde kalan bazi Türkler kendi irkinin diger irklardan ustun oldugunu dusunuyor. Boyleleriyle ayni ulkede yasamaktan utaniyorum.(türküm)

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Evet ne yazikki boyle zaten bu sekilde uyutuluyoruz. Turk irki ustun bir irk olmasada Allah yolunda olebilecek, olume yuzu gulerek kosabilecek bir irkdir. Keski birazda akilli bir irk olup oynananlarida gorebilsek. Evet utanilcak bir durum cunki tum dunya bizim bu vatan sevgimizi kendini begenmis egoist irkci Turkiye olarak goruyor. Oysa Turklugun bununla ilgisi bile yok ama oynanan oyunlar sayesinde bize bu kendini begenmislik super kahramanligi cok guzel yedirdiler. Konusulcak sey cokda susuyorum simdilik yeri ve zamani degil.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Evet, tüm insanlar eşittir, Türk ırkı da tüm insanlardan üstündür...

Yaşasın ırkçı Türkiye!

2|4
    0|0
  • Ben de Türk'üm... Fakat bu bizim soydaşların egoları var ya hani, dağları deler yemin ediyorum... Arkadaş sen kimsin ya? Kıçında bir karış bok, dünya çapında gram değeri olmayan, ekonomisi berbat, askeri gücü berbat, en ezik ülkelerden birine sahipsin. Sen Amerika mıısn ki bu kadar ego yapıp kendini üstün görüyorsun? E madem üstünsün, Türkiye neden böyle ezik bir ülke? Osmanlı döneminde ego yapanlar tamam da, cumhuriyet döneminde ego yapan herif sığırdır...

0|0
    0|0
    • Kendi hakkında konuş kardeşim ülkeni böyle aşağılamakla eline ne geçecek ha?

• Unutma ki geçmiş geleceğin haritasıdır bunu göz ardı ederek ülkeyi aşağılamak kimsenin haddi değil

• Cevap veremeyince şikayet edip yorumu kaldırttıyorsun harika

• ne mutlu Türküm diyene

0|0
    0|0
  • evet düşünüyorum kendi ırkıma degilde araplara mı deger verecem

0|0
    0|0
  • Üstün olduğumuzu tarih okuyan herkes bilir zaten

0|0
    0|0
  • Bölücülerin gazına geliorlar

0|0
    0|0
  • Irkçıyım sonuna kadarkürt kadını ile asla evlenmem arap da dahil asla türk kadnı olmalı eşim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Himm. Buna milliyetcilik denmesin sakin. Koyu milliyetçilik, aptalca fanatizm sadece turklere ozel bir durum degil ve millietciligin, irkciligin her turlusu igrenc. Yil 2016 ve hala bu kafada insanlar yasiyor. Ben boyle bir dunyada var olmaktan utaniyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...