Aşırı Müslüman aileler neden böyle?

Çevremdekilerden gözlemlediklerime göre geneli böyle oluyor;
Misafirliğe gidiyorsun kadın erkek ayrı odada oturtuyorlar halbuki hepsi akraba, kendi akrabasından mı şüpheleniyorlar?
Ne biliyim hayatları bana göre çok sıkıcı, ne bir konsere gittiklerini gördüm ne bir tiyatroya, ne bir etkinliğe hiçbir kültürel etkinlik yok, genel olarak evdeler erkekleri sadece işe gider kadınlarında evden çıktığı pek görülmez.
Paraları olmalarına rağmen öyle pek bir tatile gitme kültürü göremiyorum,
Onun dışında tamam bizde müslümanız ama, hayattaki herşeyi dine bağlamaları, vs. vs. çok sıkıcı değiller mi sizcede?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• yobazlık

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Abartiyla aşiriyla filan alakasi yok. Asli olan budur.
    Normali budur, tabi devir oyle hal aldiki artik onlar anormal geliyor orasi ayri.
    Seytan insana hersey yaptirir bu bir, ikincisi onlar ne icin yasadigini neyin ne oldugunu bilen insanlar.
    Sen kari kizla muhappet edip egleneyim derken onlar, bu dunyanin gecici oldugu bilincine varmis ve uygulamada olan insanlar. Yani sozde senin benim gibi musluman degil.

0|0
    0|0
    • eve gelen misafiri kadın erkek ayırmakla ne alakası var bunun. Veya herhangi bir kültürel etkinliğe (konsere, tiyatroya, vs. vs.) katılmak müslümanlığa aykırımı?
      Tatile gitmek sosyal olmak müslümanlığa aykırımı?
      Al görüyoruz işte ensar vakfında olan olayları o olayları yapan insanlar bu şekilde yaşam tarzına sahip olan insanlar

• ben seçmedim tabi ki belli bir süre sonra otomatik ilk yorumu eig seçiyor herhalde.

• Harbimi :D neyse saglik olsun o zaman

Kızlar Ne Diyor 4

• Helal daire keyfe kafidir

0|0
    0|0
  • onlar sonrayi da dusunuyo ama

0|0
    0|0
  • Dogru degil.

0|0
    0|0
  • Bizde yok öyle sülalede ki kişiler kapalı fakat o kadar da değil yani