En yakın arkadaşımla küsüz kim haklı?

Liseye yeni başladım. Doğal olarak yeni arkadaşlar edindim ama en yakın arkadaşım sürekli erkeklerle haşır neşir benimde en nefret ettiğim şey erkek düşkünü kişi... Arkadaşımın konuştuğu birisi vardı ayran gönüllü biri arkadaşım dedim ki ' o çoçukla konuşma başına iş alırsın.. ' bana 'söz veriyorum' dedi. Sonraki gün çıkmaya başlamışlar. Bana yalan söyledi. O çoçukla çıkarken benim arkadaşıma mesaj atmış ' Sevgilim olmasa sana yavşardım 'diye. kavga ettik Araya erkek sokmuşum. Haklı mı?

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 2

• tartışmalarda herkes kendine göre haklıdır. Fakat bu durumda mağdur olan sen olmuşsun. Daha lise birsin. Bence yapman gereken daha fazla uğraşma o arkadaşınla. Sınıfta sessiz sakin görünen birini bul.

1|0
    0|0
  • bence sen haklısın bu konuda ama arkadaşının şu an yaptığı bir yanlış yüzünden tamamen sırtını dönme ona bir anda. elbetteki seçtiği kişinin yanlış kişi olduğunu anlayıp pişman olacak ama o zaman onun yanında ol. ilişkisini desteklemesen de yine de fikirlerini söyle ona ama tamamen kopma

1|0
    0|0
    • Tanışmamızda bile benim en kötü fotorafımı bir zamanlar hoşlandığı çoçuğa atmıştı benden uzak tutmak için... 3 defa affettim yetmez mi?

• o zaman sen defalarca şans verdiysen uzaklaşmanın zamanıdır. 3 kez affetmek çok bile. demekki seni yeterince önemsemiyo boşver gitsin

• Saol :/

Yükleniyor...