Kredi kartlariyla alakali bakar misiniz?

Vakifbanktan kredi karti alsam ve hic kullanmasam bile aylik ne kadar ucret vermem gerekecek aidat felan... ?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bildiğim kadarıyla son yasa değişiklikleri ile beraber bankaların ücretsiz kredi kartı alternatifi sunması gibi zorunlulukları var. Yani, özellikleri avantajları düşük olmakla beraber yıllık aidat ücreti olmayan kredi kartları mevcut. Müşteri hizmetlerinden bu hususta bilgi alabilirsin. Ama aidat ücreti olmayan kredi kartı istediğini ısrarla vurgulaman gerekir. Çünkü bankalar nedense (!) yıllık kallavi aidat ücreti olan kartları piyasaya sürme eğilimindeler.

0|0
    0|0
    • Yillik aidatin ucretine kadar aylik ne kadara mal olur?

• Aylık ya da yıllık senden hiç bir ücret alınmaz. Maliyeti 0 TL. Mesela ben Garanti Bankası'nın Bonus Flexi kredi kartını kullanıyorum ve hiç bir masraf ödemiyorum. Ama bunun bir kaç istisnai kampanya dışında taksit özelliği yok. Kimi kampanyalara katılmak için 5 TL gibi ücret ödüyorsun veya taksitlendirmek istediğin zaman taksit başına ekstrada 1 TL gibi ücret biniyor. Ben taksit özelliği kullanmıyorum hiç. Sadece pos cihazından tek çekim veya internet alışverişlerinde kullanıyorum.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...