Ümmetin suskunluğunu sana şikayet ediyorum ey rabbim?

Filistinde, suriyede , irakta, dogu turkistanda ve dunyanın her herinde müslumanlar zulum goruyor. Ne dusunuyorsunuz?

0|0
8|20

En İyi Kız Görüşü

• Müslümanlar uyumaya devam ettikçe, bir ve beraber olmadığı sürece din kardeşlerimiz ezilmeye, sömürülmeye, zulüm görmeye devam edecektir.
    Filistin, Suriye, Irak, Doğu Türkistan, Afghanistan vs bütün müslümanların sınavıdır ve biz bu sınavda sınıfta kaldık. Mahşer günü Filistinli, Iraklı, Türkmen kardeşlerimizden hangi yüzle helallik istiyeceğiz? Hangi yüzle onlarnan aynı Cenneti istiyeceğiz? Akan her damla kanın hesabını Allah bizden de soracaktır. 1.5 milyar Müslüman; Filistin, Irak, Suriye, Doğu Türkistan vs için hiç bir şey yapamıyorsa, zalimler kadar suçludur. Zulme seyirci kalan kendimden, din kardeşlerine sahip çıkmayan Ümmet-i Muhammed'den davacıyım! Hepimizi Allah'a havale ediyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Zulumü asla alkışlayamayız, bahsettiklerinizin yanında tecavüze uğrayan çocuklara, genç kızlara kadınlara, cinayetlere, kelle kesen yobazlara, suçsuz insanları canlı bombayla öldüren canilere, hırsızlara karşı ses çıkarmayan işbirlikçelere de lanetler yağdır Allahım.

0|0
    0|0
  • ÜmitsizIik diyarına gitme, umutIar var. KaranIığa kapıIma, güneşIer var. GönüI, seni gönüI ehIinin diyarına çağırır; ten ise seni su ve çamur hapsine çeker. AkIını kuIIan. GönIüne kuIak ver. Bir gönüI ehIine var. Ondan gönüI gıdasını aI. OnunIa gönIünü gıdaIandır.

0|0
    0|0
  • laiklik olmazsa daha beter olurlar. hristiyanlar reformu gerçekleştirdi yüz yıllar önce mezhep savaşları bitti bizimkiler hala yobazlık peşinde geri kafalılar

0|0
    0|0
  • Sözde müslümanlar orda petrollerin içinde boğulmuşlar.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Kötü bir durum. Onların yerinde bizde olabilirdik Es geçilmemeli. Ama herkez kendi keyfine bakıyor.

0|0
    0|0
  • '' sizden öncekilerin baına gelenler, sizinde başınıza gelmeden cennete girebileceğinizi mi sandınız? Peygamber ve onlarla olan mü'minler ALLAH'IN YARDIMI NE ZAMAN? diyecek kadar darlığa ve zorluğa uğramış lar ve sarsılmışlardı. İYİ BİLİN Kİ, ALLAH'IN YARDIMI PEK YAKINDIR.
    Bakara 214.

0|0
    0|0
  • Sonrada herkes Müslümanlıkla geçinip yolunu bulur,

0|0
    0|0
  • "Mü'minler bir binanın tuğlaları gibidirler" hadisinden yola çıkarak bir an önce tek bilek olmalı ve zalime dur diyebilmeliyiz..

0|0
    0|0
  • Zalimler için yaşasım cehennem.

0|0
    0|0
  • Sıra bizede geliyor 2030'a hazırlanın gençler

0|0
    0|0
  • araplara hiç acımam bunu bizi sırtımızdan vururken haçlılarla birlik olurken düşüneceklerdi.

0|1
    0|0
  • Vatanımızı açtık işte daha napacaz

0|0
    0|0
  • Işte bu millet atasini bilmiyor bilse bu kadar rahat olmaz kardeşim ben ülkücü olarak cok üzülüyorum bizde aynı vahim durumdayiz aslında.

0|0
    0|0
  • heryeri saymış cizreyi unutmuş

0|1
    0|0
  • Hüseyin'in katilleri, yezidin torunları daha beter olacaktır. Türk yurtlarına ise bahar Turanla birlikte gelecektir.

0|0
    0|0
  • Sahipsiz, lidersiz, halifesiz Müslünanların dökülen kanları bütün Ümmete leke olarak yeter.

0|0
    0|0
  • Şeyh Yasin zaten şikayet etmişti bizleri onun altından kalkamayacağız zaten :(

0|0
    0|0
  • Allah sonumuzu hayretsin

0|0
    0|0
  • Hersey merkezinde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Tanrı yardımcınız olsun
    https://m.youtube.com/watch?v=uPL9g88g0aY

0|1
    0|0
  • Tez zamanda bu zulüm bitsede ülkemizden gitseler artık diye düşünüyorum

0|1
    0|0
    • Iyi niyetle soyluyorsan amin.

• Muslumanlar olarak musluman kardeslerimizi korumadigimizi, bugun butun musluman ulkeler bir olsa zalimlere karsi problem azalir diye dusunuyorum.

0|0
    0|0
  • Tayyibi halife yapalım
    Bizi kurtardı onlarıda kurtarsın

0|0
    0|0
  • Musluman olmak kolay mi?
    iste biz o yuzden cenneti kazaniyoruz..

0|0
    0|0
    • Zor gercektende. Imani elde tutmak atesi elde tutmak gibi olacak.

• Akıllanmıyoruz

0|0
    0|0
  • Suriyede nerede goruyormus?

0|0
    0|0
Yükleniyor...