İlişkiler sorunsalı?

Merhabalar. Görebileceğiniz gibi yirmi beş yaşındayım. Lise yıllarım güzel geçti. Arkadaşlarım vardı. Kız arkadaşlarım, sevgililerim oldu. Özgüvenim vardı. Çekingen değildim. Pes etmiş değildi. Yıllarr geçti bunların üstünden ama hiçbiri eskisi gibi değil. Bir elin parmakları kadar erkek arkadaşım, iki ya da üç tane tandığım kız arkadaşım var. Sosyal değilim. Belki de yokluk büktü belimizi. Öyle cafelere, eğlence mekanlarına gidecek ne bir arkadaşım var ne de hesabı ödeyecek param. Bu şekilde yıllar geçirince pek kimse kalmadı etrafımda. Sevgili desen beş yıldır açım sevgiye. Huyum da değişti. Neşeli değilim artık. Huysuz, aksi, herşeye bir kulp takan, herşeye trip atan bir adam oldum çıktım. Kızlarla konuşamaz oldum. Rahatsız olacaklarını, bana aptal muamelesi yapacaklarını, yüzüme karşı bağıracaklarını, arkamdan ise üstüme güleceklerini düşünür oldum. Kızlar, aşk, ilişki sanki artık ulaşamayağım kadar uzak geliyor. Eminim çoğu kişi bunu yarısına kadar bile okumadı. Okuyanlara da şükranlarımı sunuyorum. Yalnızım evet. Hem de haddinden fazla. Bütün gün yatağımda uyuyorum ve oturuyorum odamda. Kapım kapalı. Kendimi çirkin buluyorum artık. Saçlarım dökülmeye başladı. Zayıfladım iyice. Aynanın karşısına geçince "Hangi kız sana bakar!" diyorum. Özgüvenimde artık eksilere ilerliyorum ve tanışma safhasını geçtim yanaşamıyorum bile bir kıza. Dedim ya kendimi çirkin buluyorum artık ve şimdilerde kızlar hep dış görünüşe önem veriyor. Gerisine ise köpek muamelesi yapıyor gibime geliyor. Bazen anneme diyeyim bir kız bulsunlar evleneyip bitsin gitsin herşey hayatıma bakayım. Ama dönüp bakıyorum ki götümde donum yok ne evliliği. Böyle daha nasıl gider bilemiyorum. Çaresiz hissediyorum. Yanlız hissediyorum. Soğuk bir havada kimsenin umrunda olmayan bir köpek gibi hissediyorum... Saygılarımla..

0|0
1|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...