Söylemek isteyipte söyleyemediğiniz şeyler var mı?

Bende çok yok son söylenmesi gerekeni ilk söylerim :)

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• niye böyle oluıyor yaa istediğimi yaşayamıyorum

1|0
    0|0
  • Anlasilacagimi bilsem cok var

1|0
    0|0
    • Kendini güzel ifade edebilirsen tabiiki anlaşılırsın :)

• Karsidakinin anladigi kadar anlatabiliyosun ama

• Yanlış düşünüyorsun kendini ifade edebilmek için çeşit çeşit yollar vardır :)

• var hem de çok

1|0
    0|0
  • Bir sırrı olmalı insanın herkesden sakladığı.. Ne kadar dobra olsam da söyleyemediğim büyük günahlarım var.

0|0
    0|0
    • Günahların sana özel seni kıran üzen insanlara duygularını ifade edebiliyor musun için rahat mı? :)

• Zaten hiç bir şey için pişman olmam ki.

• şu an için yok.

1|0
    0|0
  • ben yanmaya hazırım , sen izmeleye hazır mısın?

1|0
    0|0
  • İnsanlar neden ikiyuzlu diyesim grldi

1|0
    0|0
  • ÜzüIme! GörebiIiyorsan, dokunabiIiyorsan, nefes aIabiIiyorsan, ne mutIu sana! EIinde oImayanIarı söyIeme bana. EIinde oIanIardan bahset can! GeceIer hep kimsesiz mi geçecek? GidenIer dönmeyecek mi? Yitirdiğin; bir bakarsın yağmurIu bir gecede Veya bir bahar sabahında karşına çıkmış. BiI ki güzeIIikIer de var bu hayatta. GeI Git’Ierin oImadığı bir hayat düşünebiIir misin? Hüzün oIgunIaştırır, Kaybetmek sabrı öğretir.

0|0
    0|0
    • Kozmoz bir dünyaya dön ne bu yaaa :)

• Aşkın hikâyesini, durmaksızın feryâd eden bülbüle değil. Sessiz sedasız can veren pervanelere sor.

• üç tas has hoşaf

1|0
    0|0
    • Al bu takatukaları takatukacıya takatukalatmaya götür. Takatukacı takatukaları takatukalamam derse takatukacıdan takatukaları takatukalatmadan al da gel :)

• takatukacı beni takatularsa :)

• Banada bir çay söyle

1|0
    0|0
  • yokk

1|0
    0|0
  • Var var

1|0
    0|0
  • "Bir yakınımın kanser olduğunu öğrendim" dediğim halde, "Bunların hiçbiri bahane olamaz" diyen kardeşim var benim..

Bu cümleyi kurmak istiyordum.

0|0
    0|0
    • Yaradan acil sifalar versin üzüldüm :/

• Pardon yanlış soruya geldim :P

0|0
    0|0
  • yok abla

0|0
    0|0
    • Aferiiin ablam heep öyle ol :)

• O kadar çok var ki. Son sözü ilk söylemekde iyi değildir.

0|0
    0|0
    • Son sözü ilk söylemek hayatın en güzel seyidir bence vakit kaybının önüne geçer :)

• Yanında olması gerekenler koşullar ne olursa olsun senin iledir zaten seni olduğu gibi kabul etmiştir :)

• Teoride öyle ama işler pratikde öyle yürümüyor. 😅

• Seninki iyiymiş bende çok var ama benimkiler ayrıldıktan sonra söyleyeceklerim

0|0
    0|0
    • Daha ayrılmadın idare etmeye devam mesele ayrılmadan soyleyebilmekte ama bence :)

• Anlatamadım galiba bende açık sözlüyüm söylenmesi gereken ne varsa o an söylerim. Ama ayrıldık bitti ama şu an oturup konuşabilsek çok söyleceklerim var

Kızlar Ne Diyor 5

• Herşeyi hemen söylerim :)

1|0
    0|0
  • Çok şey var ama kendimi tutuyorum işte

1|0
    0|0
    • Tutma kendi doğrularını acılarını kırgınlıkları anlat anlat ki seni anlasınlar :)

• Boş ver. Türkiye'de dobra insanları sevmiyor kimse

• Var bir kaç sözlerim elbette ama karşındaki kişi seni dinlemediği ve anlamadığı sürece bazen konuşmak işe yaramıyor bu yüzden susmak daha iyi. Bazen de o kişinin tepkisinden de korkarsın duruma göre değişir..

1|0
    0|0
    • Susmak kanser eder insanı atmayın içinize :)

• Orası öyle tabi ama dediğim gibi duruma göre değişiyor şu an kafam rahat mesela çünkü aynı şeyleri tekrar etmekten yoruldum 😊

• Var malesef

1|0
    0|0
  • Vardır

1|0
    0|0
Yükleniyor...