Sizce, mutsuz olmayı hak eden insan yok mudur?

Sürekli konuşulan bir mesele aslında. Her insan mutlu olmayı hak eder diyoruz çoğu zaman. Peki sizce, mutsuz olmayı hak eden insanlar da var mı bu hayatta?

Güncellemeler:
herkese tek tek örnek ver demek zorunda kalmayım. direkt olarak örnekle açıklayın bence :D mutsuz olmayı hak eden insanlar kimlerdir sizce?

2|1
12|29

En İyi Erkek Görüşü

• Sence daha çoğunlukta değil mi o insanlar? Şöyle bir bak yaşananlara etrafına.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• insanların duygularını sömüren , iyi niyeti suistimal eden her insan mutsuzluğu haketmeli bence :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Yaşam ve mutluluk bir armağandır.
    İnsanlar için bu ikisi kutsal olduğu kadar da değerli ve özeldir. Ama, dünya öyle bir yer ki bu iki armağanı hak etmeyen hatta ve hatta sıcaklığını bile hissetmesi yasaklanması gereken insan kırıntıları vardır.
    Hasta ruhlu bedenler, çıkarcılıkla sarmalanan bozulmuş kişilikler, can alanlar, can yakanlar ve kir içinde yüzüp çevresindekileri de kirletmeye çalışanlar vardır.
    İşte, bunlar için yaşam ve mutluluk asla ama asla olmamalı!

1|0
    0|0
  • Oldukça fazla inan

1|0
    0|0
    • bir örnekte senden mi alsak? :D

• Sevdigibkisinin kendisine uygun olmadigini dusunup surekli sikayet eden yinede devam ettirmeye calisanlar mesela

• Teröristler, taciz/tecavüzcü sapıklar, insanların rizkini çalan hırsızlar, hayvanlara işkence yapmaktan zevk alan hastalar bence mutluluğu haketmiyor.

1|0
    0|0
  • Belki uzun, belki kısa vadede;
    mutlu eden mutlu olur,
    mutsuz eden mutsuz olur. :)

Böyle düşünüyorum. :)

1|0
    0|0
  • Mutsuz olmayı hak eden insanlar var.

1|0
    0|0
  • Başkalarının mutsuzluğu ile mutlu olan insanlar hak ediyor

1|0
    0|0
    • bu bazen duruma göre değişir ama sanki. Ben mesela; bana zarar veren birinin mutsuzluğuyla mutlu olabilirim

• Doğrusun. Ben daha çok etrafındaki insanların yaşadığı olumsuzluklardan Mutlu olanları söylemek istedim. Mesela komşusu işsiz kalınca Mutlu olan, veya tanıdığı birisinin boşanmasından Mutlu olan gibi

• evet bunda haklısın. o açıdan düşünmedim :)

• onlar hep mutlu

1|0
    0|0
  • Vardir tabi. olmaz mi

1|0
    0|0
  • Bencil insanlar mutluluğu haketmiyor

1|0
    0|0
  • var ben

1|0
    0|0
  • Küçük ya da büyük bir çok şeyle mutlu olmak isteyen insanlarla dolu etrafımız...
    Kime sorsan illaki birşey söyler...
    Mutlu olmak için hiç bir çaba göstermeden sadece isteyen kişiler mutsuz olmayı hak ediyor bence...

1|0
    0|0
  • Şerefsiz Yaşamayı Tercih Edip Şerefli Bir Ölümden Korkanlar Çevremde Çok Var 10 Tane Örnek Verebilirim Hak Edenler Var.

0|0
    0|0
  • Bazılarını sopayla dövüp öldüreceksin

1|0
    0|0
  • Sanırım ben.

0|0
    0|0
  • çocuklar hariç bütün insan görünümlü yaratıklar mutlu olmayı hak etmiyor.

1|0
    0|0
  • Mutlu insan candir

1|0
    0|0
  • Bence kesinlikle o kişi benim. Elimdekinin kıymetini bilemedim. Kaybettim. Şimdi de kimseye yaklaşamıyorum.

0|0
    0|0
  • Bence bizi ilgilendirmeyen bize faydası zararı dokunmayan insanlarin mutsuz olmasini istememeliyiz bu insan cukura defalarca da dusse yinelese de hatalarini ders almasa da bizene onun da cevresinde sevdikleri olabilir ama bizi ilgilendiren insanlarin mutsuz olmasina gelince bize zarari dokunduysa bu dunya sonsuz degil obur tarafta aliriz hakkimizi fakat. yinede bu dunyada inun da mutlu olmaya hakki var ne kadar bize yanlis yapsada pisman olma hakki var

0|0
    0|0
  • Varr

0|0
    0|0
  • vardırrr

0|0
    0|0
  • Vardır

0|0
    0|0
  • O da kimseye yakısmaz ki kimin hakkı neyse allah onu versin

0|0
    0|0
  • Mutsuzluk kalıbımda vrdır

0|0
    0|0
  • elbette !

1|0
    0|0
  • Ne istiyorsun kızım milletin mutluluğundan

0|0
    0|0
  • varrr

0|0
    0|0
  • Elbette vardır

0|0
    0|0
  • yığılı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Olmaz mı? Sapkın ve kötü kalpli insanlar.. nefes almayı bile haketmiyorlar ama neyse..

1|2
    0|0
  • Var bence ama bu insanlari zamanla kebdi kendine zaten mutsuz eder

1|0
    0|0
  • hdpli serephsizler hariç bütün insanlar mutlu olsunnnnn!!! :D :D :D
    damn terrorismm!!! :D

1|0
    0|0
  • Kesinlikle var; mutsuz edenler bir gun mutsuz olacak hem de hakederek 😡

1|0
    0|0
  • Mutlu olmak için cabalamayan insan mutsuzlugu hakediyodur

0|0
    0|0
  • Var tabi ki

0|0
    0|0
  • vardır

0|0
    0|0
  • hemde ne kadar çok var bir bilsen...

0|0
    0|0
  • var bence

0|0
    0|0
  • Kimsenin mutlu olmasını istemeyen mutsuz olmayı hakediyor..

0|0
    0|0
  • var. hepsi de mutlular.

0|0
    0|0
Yükleniyor...