Bu tarif ettiğim ülkeyi bilen EİG alır ✌ ✌ ✌ ?

ülkedekilerin dinin inancının yüzde 50 si süslüman dır.
45 tane çocuğa yapılan tecavüz e bişey olmaz BİR SEFERDEN ! diyen kişileri ayakta alkışlarlar.
çocukların ailelerine para verilip susuturulmaya, doktoru tehdit etmeye kadar giderler hatta..
tüm bunları görmezlikten gelen süslümanlar hükümeti kötülemeye çalışıyorsun derler.
ama asıl kendi başkanları bu tecavüz olayını yine örtmek için paralel bu diyerek, kendi ismini kurtarmaya çalışır. işte onlar HZ. MUHAMMED in bahsettiği dilsiz şeytanlardır...

Güncellemeler:
gerçekleri görmek istemeyenler bu suça ortaktır. onlar şeytanla işbirliğidir. şeytan gücünü onlardan alır. ama gücüm yettikçe ilahi adalet e sesimi duyurmasını bilirim.

0|1
5|8

En İyi Kız Görüşü

• Tabiki türkiye. Burda adalet yok 45 çocuğa tecavüz edeni Akp koruyor. can dündar tahliyesinin ardından tayyip bir basın toplantısı yapmıştı bilen bilir. mike mike ortalık karışacak dedi resmen. tıpkı 400 vekil vermezseniz aklınızı alırım dediği gibi. Ouvv tanrım :s

16|52
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Türkiye:D

0|1
    0|0
  • Hz. Muhammed'in sözünü ona inanmayan birinin kullanması ne kadar ironik.

0|0
    0|0
    • süslüman kişilerin müslümanlığı ve islam dinini kirletmeti ne kadar iğrenç bir hareket

• Beni tanımadığın içindir. Neyse hayırlı günler.

• iyi günler bitanem 💁

• Çok zor bilemedim

0|0
    0|0
  • Harikasın aşkım TÜRKİYE :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bu tecavüz olaylarının göz ardı edilecek bir tarafı yok tabiki bu yanlışlar eleştirilmeli eleştirmene lafım yok bir çok konudaki eleştiriş tarzlarından dolayı lafım net sana..
    Her fırsatta ülkeyi kötülemeyi kes, tamam hadi kötüleyeceksin diyelim.. Atatürk'ün arkasına saklanmayı kes, niyetini açıkca belli et.. Atatürk ülkesini kötülemezdi, Türk insanını üstün görürdü Atatürk Türkten yanaydı bremin gibi saçma bir kelime kullanmazdı.. Sen Atatürkcü Chp li falan değilsin, sen hdp lisin ve teröristle konuşulmaz, kafasına sıkılır..

0|1
    0|0
    • ben parti tutmuyorum. ayrıca atatürk zamanında halk tüm olaylardan bir haberdi. atatürk halkı bilinçlendirdikten sonra halk zaten uyandı eğrinin doğrunun farkına varıp savaşlarda bunu gösterdi. hergün aynı soruyu sormama rağmen uyanamayan bu kış uykusundaki halkı artık kötülemek gerekir. ve bana terörist demen çok zavallı bir hareket

• sev onları lan. aynı b. kun lacivertlerisiniz.

0|0
    0|0
    • aramıza yeni cahiller katılmış

• süzme piçe benziyon. uğraşamam senle. ama dötünle kanılara varma hiçbir zaman. beni tanımıyorsun

• hadi ya bunu diyen kişi daha görüşünde dötüyle tanıya varıyorsa hakiki süzme pic de kendisi oluyor bence

• Lan olum sabah sabah işin gücün yok mu bu konular seni aşar git dersine çalış kanka

0|0
    0|0
  • kerdoğan ülkesi

0|0
    0|0
  • peygamber efendimize kurban olayim ne guzel soylemis

0|0
    0|0
  • CHP zihniyetinin kurduğu ülke :D

0|0
    0|0
  • du bak aniden sorunca bilemedim şimdi joker alabiliyoz mu?

0|0
    0|0
Yükleniyor...