Herkes kendi çöplüğünde misali?

Arkadaşlar , ben manisaliyim annemin işi dolayısıyla Urfa Suruç a gelmek zorunda kaldık. Ve ben de burda lisede okuyorum fakat bir problem var. Benim türk kürt ayrımı yapmadgmi tüm sınıf biliyor ve beni benimsediler bende onları. fakat bazen sanki inadima yapıyormuş gibi gıcık gıcık konuşuyorlar bende kendimi savunmam gerektgni hissediyorum Kürtlere asla ama asla karşı değilim fakat PKK dan nefret ederim. cok yakin arkadasmin kuzeni dağda 'öldü' ve ben nasıl tepki vericegimi bilemedm. Bazen o kadar zor durumlarda kalıyorum ki. Tekim sonuçta ve bazen çok sinir olup kendimi zor tutuyorum. Sizce ne yapmalıyım? Okulda da tartışma ciksin istemiyorum. Annem kiziyo konuşma o muhabbetleri diyor ama ister istemez tepki veriyorum

0|1
0|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Selam güzel kardeşim.
    Öncelikle şunu iyi bilki oranın gençleri öyle öğrenmiş öyle yetişmiş
    Tabi sende farklı yetiştiğin için onlara ya da onların iki tarafında birbirine ayak uydurması zordur, ama anlaşamadıkların illaki olabilir.
    Ancak illaki anlaştıklarında olabilir.
    Onlar sen kötü insanlar değilsiniz helede söz konusu gençlik olunca birbirinizi anlamaya çalışınki ilerdede ne seni unuturlar nede sen onları unutmazsın.
    Böyle bir şeyde iyi bir arkadaşlıkla olur.
    öyle bir bağ kurki ne şeker ol seni yutsunlar nede acı ol seni tükürmesinler.
    İnşallah anlatabilmişimdir.

1|0
    0|0
  • bilginle ez kanka

1|0
    0|0
  • bu konulara girmemeye çalış zaten girsende zarardan başka ne faydasını görürsün ki

1|0
    0|0
  • Mantıklı ol herşeyi bir kenara bırakıp.

1|0
    0|0
  • Arkadaşların PKK liysa diyecek söz yok

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...