Birinin Pismanligi oldunuz mu hic?

Sizi tanidigina pisman olmus, hayatina girdiginiz icin pisman olmus, seninle yasadıgı hersey icin pisman olmus.. sevgisi nefrete dönüsmüs o insan oldunuz mu Bir insan icin?

Siz onu caninizda cok sevdiniz seviyorsunuz ama o sizi yasadigi en büyük pismanligi olarak görüyor. Yüzünüze bakamiyor. Hatirlamak istemiyor. düsündükce nefret ediyor...

Güncellemeler:
Oldunuz mu?

0|1

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Ben tanrının pişmanlığıyım.

1|0
    0|0
  • Bela bile okudu.

0|0
    0|0
    • Sebep? Hakettin mi sence?

• Yapacak bir şey yok. Güven ve sadakat bir ilişkinin temel taşıdır. Bunlar yoksa aşkta yoktur.

• Hersey bos demek

• Yoo hizmette sınır yoktur daima müşteri haklıdır bende 😄

0|0
    0|0
  • hayatım boyunca ah almaktan çekindim. nefret edilen değilde , nefretimi kazanan çok oldu.

0|0
    0|0
  • Birinin 'iyi ki' si oldum ama o kişi de aksine benim pişmanlığım.

0|0
    0|0
  • Oldu :) 2 yıllık ilişkimin sonucu aynen bu şekilde bitti bir birimize vurduk ve birbirimizin pişmanlığı olduk o benden bende ondan nefret ediyorum' desemde bir yanım onu hala çok özlüyor çünkü alışmıştım ve çok seviyordum,(Ve hala seviyorum :'( )

0|0
    0|0
    • Neyseki beraber almissiniz o karari. Bizim kisi daha kotu. Seviyor ve seviliyorum sanıyorsun sonra bir bakmissin o insanin pismanligi olmussun

• Yürümüyordu, çok mutsuzdu sürekli ağlıyordu, onun hayalleri çok yüksekteydi benimkisi ise kısıtlıydı, evlenmek istiyordum ama nasip olmadı

• Onu öyle bir sevdim ki benden ayrıldıktan sonra benim gibi sevenini bulamadı diye pişman oldu.

0|0
    0|0
  • Oldum, sadece onun mutluluğunu düşünürken oldum hem de.

0|0
    0|0
  • Bir kişi için eminim hayatının pişmanlığı olmuşumdur.

0|0
    0|0
  • Oldu da çok derin hikaye yakında kitap çıkartcam ordan okursun

0|0
    0|0
  • Belkide olmuşumdur..

0|0
    0|0
  • 3 yıldır peşinen koştuğum kızı tanıdığım için pişman oldum.
    O da beni tanıdığı için olmuştur.

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 10

Yükleniyor...