Lutfen yardim edin kafayi yiyorumn be?

Ben 20yasindayim ygs puanim puanim aciklandi çok iyi değil ama ailemi tatmin etti sadece beni etmedi çok üzüldüm ama belli etmedim kahroldum gizli gizli agliyorum çünkü hayallerinlmin yanindan bile geçmiyor sadece bu sene çok calistim ve arkadaşlarım kuzenlerim hep dalga gectiler meslek lisesisin nazil yapicaksin biz bile zor yaptik falan ya o kadar sansizim ki ozguvenim sidir artik suratim sivilce doldu kilom desen göbek yaptim bu sene gören söylüyor of bunaldim kimsem yok bu sene sevdiğim bir çocuk vardi beni kahretti çok üzdü onun yüzünden de calisamadim onuda Allaha havale ediyorm ama bu bütün olanlar özgüvenini yerle bir etti çok çirkin kizim sivilceleriim suratimdaki kirmiziliklarr boym kisa kiloda aldim sonra hayallerini gerçekleştiremiyorum kimsenin degerliside değiliz ki ailem bile bana mesafeli o kadar içim doluki... İlgiyede çok açım sevgiyede:(( akil veremden şimdiden Allah razi olsun çok caressizim

0|1
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sorunlar Aksilikler Hep seni bulmuş olabilir ancak asla pes etmemeyi bilmelisin hayat kısa boyunu kilonu takma zamanımız kısıtlı mutlu olabileceğin şekilde hayatını idame ettirirsin insanların ne dediğinin ne tepki verdiğinin bir önemi yok bence kesin çok güzel birisindir de böyle şeyler düşünme dicem ancak düşünsende kendine haksızlık etme lütfen

0|0
    0|0
    • Ya çok sağol bende herşeyi fazlasiula takma hastaligi var

• yüzün gülsün mutlu ol yeter herşey gelir geçer ama gülümseme eksik olmasın :D Gülmeyen insanlara gıcık oluyorum nasıl öyle ciddi duruyorlar :D

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Fazla kafana takma sis

0|0
    0|0
  • Peki bizden ne istiyorsun?

0|0
    0|0
  • Okumadım cano kusura bakma.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Değer mi, ben de üzülmüstüm YGS puanima simdi asla gidemem dedigim yerde okuyorum. Yani zamana birak ve calismaya devam et. Uzme kendini

0|0
    0|0
Yükleniyor...