Nişanlımdan ayrılmak üzereyim lütfen yardım?

evlenme arifesindeydim ama bir şeyler bozulmaya başladı. nişanlım çok zengin, istediğin her şeyi alacağız, siz hiç masraf yapmayacaksınız dedi biz buna rağmen kendi tarafımıza düşenleri aldık. çok zengin olmalarına onlara da aşırı pahalı şeyler aldırmadım. tek istediğim doğal ağaç masa, hatta seçtim bile. ilk satır soldan üçüncü. http://www.mozilya.com/urun/dogal-ahsap-agac-masa/ ama aşırı kavga ettik şu masa yüzünden sana her şeyi alırım dünyayı ayaklarına sererim diyen, bugüne kadar bir dediğimi ikiletmeyen adam resmen delirdi. sizce napmalıyım?

0|0
11|17

En İyi Erkek Görüşü

• Nişan sürecini devam ettir lakin acele evlilik vakti belirleme, zenginliğini gurur ve kibirle süsleyip basit eşya seçmen zoruna gitmiş olabilir..!

Her konuda sana : saygı ve sevgisini gösterip, ufak veya büyük sorunlarda üsluba dikkat ile kırmadan senle konuşarak sorunları çözmeli aksi olur ise? bu vb. kavga ve zıtlaşmalar olup siniriyle seni kırabilir..!

Parası, lüks veya normal eşyaları senden ön plana alıp senle tartışmamalı.

0|0
    0|0
    • Hayırlı sabahlar vede günaydın.

E. i. g. nezaketin, vede önerimi ön yargısız anlayarak değerlendirdiğin için teşekkür ederim.

En İyi Kız Görüşü

• İkiniz mi çıktınz alışverşe ailelerle çıksaydınz bazrn erkekler boş şeyler yüznden kırıcı olabiliyor , bunun yüznden ayrılma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• vardır sinirini bozan bir şey o masada.. neden bu ısrar? biraz da erkeğinin sözünü dinle.. masa dediğin nedir.. neden bu inat? Hiçbir şeye de benzemiyor o derece kötü :S :S

1|0
    0|0
  • herşey para demek değildir önemli olan anlaşmaktır neden böyle bir tavır yaptı nişanlın? ortada muhakkak onu geren birşeyler vardır sebepsiz birşey olmaz sonuçta

0|0
    0|0
  • Bu işler öyle köprüyü geçene kadar dayı derler 😁

0|0
    0|0
  • Yumurta göte dayanınca tabii.

0|0
    0|0
  • Maddiyata dayali sorunlar hep sacma gelir bana. Madem diretiyor vazgec. Mesele bence duygusallik. Evlilik yaklastikca geriliminiz artiyor. Ufak seylere patliyorsunuz.

0|0
    0|0
  • Cok pahali ve gereksiz bence belki bu yuzden kizmistir

0|0
    0|0
  • sen dalgamı geçiyosun ya... yok Şu an bizi mal yerine koyuyosun bence.. o masanın üstüne bisey koy onun üstüne otur

0|0
    0|0
  • Reklam kokuyor :)

0|0
    0|0
  • Oradaki masalara o kadar para verenin aklından şüphe ederim

0|0
    0|0
  • Adam haklı. Sen vazgeç. Mesire yerlerindeki banklar gibi

0|0
    0|0
  • Çok gereksiz

0|0
    0|0
  • O masa o parayı etmez diye mi?

0|0
    0|0
  • Ee nisanlin aliyo iste herseyi sen niye aliyon

0|0
    0|0
  • kerameti bir masa sen niye uzatıyorsun ki madem seviyorsun bırak masayı o seçsin.

0|0
    0|0
  • Bu masa olsa nolur olmasa nolur mutluysaniz mutluluğunu bakın bir masa yüzünden sevgi bitmez

0|0
    0|0
  • Am-k bir yemek masasına 3 buçuk milyar verilir mi. Kafan mı kıyak senin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Onu sömürmeye çalıştığını düşünmüş olabilir Allah'ın odununa o kadar para verilmez yahu.

1|0
    0|0
  • Cok pahali olmasina ragmen güzel olmadigi icin kizmistir. Ayrica cok zengin olsada parayi calisip kazaniyorlar. gökten yagmiyor.

0|0
    0|0
  • Bir yemek masasına 3500 verilmez.

1|0
    0|0
  • Bence iyi yapmış o kadar yoksul insan var sende abartmis ve düşüncesizce davranmissin. O masaya o kadar para vermem bir masaya 100 TL bile çok fazla ne kadar zengin olursam oluyum.

0|0
    0|0
  • Masalarda çirkin yalnız.

0|0
    0|0
  • bir masa için ayrılma... neden öyle yaptığını sor bir

0|0
    0|0
  • Sacmalamayin ya Evlenilecek adam kolay mi buluyor boktan sebeplere kavga etmeyin

0|0
    0|0
  • Evlenme hayatini bir mal yuzunden harcama

0|0
    0|0
  • Sakin ol bir masa icin ayrılmaz

0|0
    0|0
  • Çok harikulade bişey olsa neyse de bu ne yani saçma sapan bir masa.

0|0
    0|0
Yükleniyor...