Su derdime bir care bulun ne olursunuz?

merhaba, gereksiz kiskanclik mi yoksa özenme mi diyelim bilmiyorum ama durmadan tanimadigim insanlarin hayatina özeniyorum. mesela Instagramdan takip ettigim bir kiz var ve hayatina cok özeniyorum.. istedigi bölümde okuyo, yeni sözlendi sevdigi kisiyle, kilosu boyu mükemmel ve belli ki parasi da var.. baska bir örnek annemin arkadasinin kizi. benim istedigim ülkede üniversite sinavini kazandi ve oraya okumaya tasindi. üstelik hemen bir sürü samimi arkadasi oldu. benim ailem asla izin vermezdi baska bir ülkeye tasinmama, baska bir sehire bile gitmeme izin vermediler okumak icin. instagrami herkese acik ve ben arada girip onun paylastigi eglenceli anlari takip ediyorum :( ben anca takip ederim böyle.. instagramimi sildim, facebookumu sildim. sosyal medayadan uzak durmaya calisiyorum. baska ne önerileriniz var? :(

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Imreniyor, ozeniyorsun ve bu aşırıya kaçmadığın sürece gayet normal birşey çünkü insanlar hep elinde olanın fazlasını ister hani bende istiyorum düzgün bir işim bir ilişkim olmasını evet benim de özendiğim kişiler var yaşantıları olarak ama ben kolay pes eden biriyim bu beni geriye götürüyor..
    Sende bunları yapmak istiyorsan çalışmalısın mesela onlara ozenmekle yetinme onları örnek al.
    Teşekkürler iyi geceler.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kıskanma değil bu özenme de değil sen sadece durumu anlamadığın için tam özenme olarak adlandırmışsın. , baktığın zaman kızın hayatı baya iyi gidiyor tam senin istediğin gibi , kendinle kıyaslamışsın o yüzden bunları düşünmüşsün , başka şehire okumaya gidemiyorsan elinde olan imkanları değerlendir. illede farklı illere gitmeliyim tarzında düşüncesinden kurtulmalısın , insan ulaştığı herşeyin nankörüdür , nankör olma yani , elinde olan ne aynı kendi ilinde okuyor olman mı ? bunun için olumsuz düşünmek yerine olumlu düşünmeye çalış. kendine kendine eğlence yarat insanları kendinle kıyaslamamaya çalış...

1|0
    0|0
    • Ben de heo böyle düsünmeye calisiyorum ama maalesef bu 60 saniyeden fazla sürmüyo. Yapamiyorum

• ozaman düşünme , şarkı söyle , film izle başka bişi düşün.

Erkekler Ne Diyor 3

• bir aydan odandan dışarı çıkmayacaksın cezalısın :)

1|0
    0|0
    • :( odamdayim hep zaten

• ha senin sana ait hiçbir şeyin yok mu, uğraşacak bir şeylerin neden sürekli başkalarını düşünüp kendine eziyet ediyosun

• Benim de ugrasacak seylerim var dünyalar iyisi bir sevgilim var ama maalesef hep gözüm öbür insanlarin hayatinda

• Tokmakçı öneriyorum.

0|0
    0|0
  • Bu sosyal paylaşım siteleri insanları depresyona sokuyor. : ) Şükür etmeyi öğrenmelisin bence. Dünyada şu an da milyonlarca kişi yemek bulamadığı için ölüyor. Sen bunlardan biri değilsin mesela.

1|0
    0|0
    • Biliyorum, binlerce sükür ama ben böyle durumlardan maalesef ders cikaramiyorum..

• O herkese oluyor kardeşim ama insan sonra kendinden aşağıda kilere bakınca gerçekten ne kadar nankörüm diyor. Onun için her zaman kendinden aşağıda kilere bakmalısın ve kendine hedef koyup hayallerine gerçekleştirmeye azmetmelisin böyle mutluluğu yakalarsın.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...