Gece gece neyin tribine girdim bilmiyorum, sizdede geceleri herkes uyuyunca yalnız'lık hissi oluyormu?

Gece gece neyin tribine girdim bilmiyorum, sizdede geceleri herkes uyuyunca yalnız'lık hissi oluyormu ?

- Morarır sensiz diye gönlümün gözaltları Kaçıncı kez yokluğunla sabahladım..

0|1
2|19

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Aksine sverim ben yalnızlığı

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Gece Olur Yastığa Başını Koyarsın Sonra Yaşadıkların İyi Kötü Ne Varsa Gözünün Önünden Kesik Kesik Gelir He Birde Varsa İçerlerde Yarım Kalan Hikayen Yaradır İçinde O Zaman Geçmiş Olsun Uyku Haramdır Kalkarsın Giyinir Çıkarsın Dolaşırsın Ve Yine Seni Alkol Bekler Açarsın 70 Lik Rakını Sahilde Başlarsın İçmeye Çocuk Gibi Düşünürsün Ufak Yerde Sahil Kasabasında Yaşıyorsan Elbet Bir Tanıdık Geçer Gelir Yanına Neden İçiyorsun Ayyaşmısın? Gülmek Gelir Ama Gözlerinden Damla Damla Akar Ne Kadar Kassanda İstemsizdir Sanki :) Unutturuyormu İçmek Ne İşe Yarıyor? Yok Alkol Unutturmaz Hani Buğulu Bir Cam Olurya Net Görünmez Sadece Suret Gözükür Onun Arkasından Bakmak Gibi Azda Olsa İyi Gelir Ama Ayıldığında Tekrar Başlar Neyse ohooo Destan Yazdım Yine

1|0
    0|0
  • Gece ile gündüz arasında,
    postacısıyız kendi ömrümüzün.
    İçimizde yazdığımız mektupları taşırız.
    Adresi belli olmayan umutlara.
    Hepimiz masa üstünde ,
    boynu bükük kalmış birer kağıt kalemiz aslında.
    En çok da sustuklarımızla

2|1
    0|0
  • insan aslinda gece yalnizlik hissine kapiliyor en cok yatagina yattiginda kimse olmadiginda yaninda iste o an hersey bitiyor..

1|0
    0|0
  • Şimdi taladro dinliyordum daha doğrusu otomatik oynat beni ona götürdü

Gece bende mala bağlıyorum işte ks sayesinde kafa dağıtıyorum

1|0
    0|0
  • Norm Ender. Sözlerimi Geri Alamam dinle bir de :S

1|0
    0|0
  • Tespit guzel gece ve yanlizlik

1|0
    0|0
  • Isten yorgun geliyorum biraz film dizi falan izleyip yatıyorum. Pek gece hayatim yok dolayisiyla yataga girene kadar yalnız hissettigimi soyleyemem. Yattigimda uyuyana kadar bir yalnizlik oluyor tabi yorgans sarılıyorum ben de. Ne yapalim :(

1|0
    0|0
  • Yalnızlık değil de bir açlık hissi oluşuyor sanki 😀

1|0
    0|0
  • Kim üzdü la bu kadar seni?

1|0
    0|0
  • Bu kız neden bu kadar dertli

1|0
    0|0
  • Fazla derine inme dedim ama :)

1|0
    0|0
  • AYENEN FERDİ TAYFUR BİLE YALNIZLIĞI BANA SOR DEMİŞ DEĞİLMİ MUTLULUĞU DEĞİL MUTSUZLUĞU BANA SOR

2|0
    0|0
  • Geceler kara geceler yara ucarim ben kanadim yara.

1|0
    0|0
  • Olmaz mı şu an sohbet edecek biri olsun isterdim mesela : (

1|0
    0|0
  • Yanlızlıgı seviyorum mutlu olmam da büyük etgen

1|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...