Kötülük ve iyiliğin, katil ile masumun bir araya geldiği bu fotoğrafa ne diyorsunuz?

Afganistan'da çekilen bu fotoğraf hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce her zaman masumiyet ve iyilik, şeytanları her yerde böyle karşında aciz bırakabilir mi diz çöktürtebilir mi? Ben çok anlamlı buluyorum bu fotoğrafı
Kötülük ve iyiliğin, katil ile masumun bir araya geldiği bu fotoğrafa ne diyorsunuz?

• Kötü her zaman iyinin karşında diz çöker bu fotoğraftaki gibi. İyiler er geç kazanır
    44% (40)40% (21)43% (61)Oy Ver
  • Hep iyilik kazanmaz
    56% (50)60% (31)57% (81)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|5

En İyi Erkek Görüşü

• amerikalılar afganlarla değil talibanla savaştı.. bunu unutmamak lazım. masum değiller kabul.. ama şeytan dediğinde,, talibanı bu askerin önüne koyarım.. işid, talibanın bir tık ilerisi işte..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben inanmiyorum yani iyilik hep kazanmaz, kazanmiyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• İlahi Adalet Var.
    Bu Dünyada İyilik Kazanamaz Bilakis Dünya Gavurlarındır.
    Bu Açıktır.
    Ama Ahiret Bizim Olacaktır, Bu Çok Daha Açıktır.

0|0
    0|0
  • bu dünyada iyilik kazanamaz. kazanma şansı yok denecek kadar az. kötülük her zaman kazanır. ben uzun zamnadır iyiliğin kazandığını görmedim hem de çok zamandır.

0|0
    0|0
  • diz çömesindeki amaç ne acaba çocugumu dövecek rahat pozisyon mu arıyor bilmiyoruz ki

0|0
    0|0
  • Hatta genelde kotuluk kazanir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Dünyada daha çok iyi, daha az kotu insan vardır.
    Fakat dünyaya kötülük hakimdir.
    Bunun sebebi, kötülerin aktif, iyilerin pasif olmasıdır.

0|0
    0|0
  • Er geç kazanır

0|0
    0|0
  • Herzaman iyilik kazanmaz. Cihad ettiginde ne varsa oldurur gecersin ve kiz cocuklarina tecavuz edersin.

0|0
    0|0
  • Iyilik hep kazanmaz keske kazansa

0|0
    0|0
  • Görüyoruz ki erkekler daha realist.

0|0
    0|0
  • Hâlâ iyiliğin kazanacağını düşünen insanlar yaşıyo mu ya

0|0
    0|0
  • İyi olursan anca mal gibi kullanılırsin iyi niyetini kullanırlar

0|0
    0|0
  • sanki bu adamlar gitti orada afgan halkını öldürdü hayır efendim afgan halkını biraz da olsa büyük bir taliban zulmünden kurtardı... açın da tarih okuyun azıcık ha tarih okumam diyorsan aç afgan kadınlarının hayat hikayelerini okuuuuu...

0|0
    0|0
Yükleniyor...