Son zamanlarda çocukların ismi "kimsede olmasın sendromu" neden kaynaklanıyor?

"Hatice olmaz demode bir isim, Dilara da bir zamanlar popülerdi şimdi o da olmaz. Rana sanki bu ara herkes koyuyor. Hiçkimsede olmaması gereken bir isim olmalı. Tançan, Bengisu, Pelmis, Mira vs. "

Nedir bu çocuğumun ismi kimsede olmasın şımarıklığı? Normal isimlerin neyini beğenmiyorsunuz. Çocuk sürekli isminin sorulmasından rahatsız olmayacak mı? "Aleyna koymuşlar ama öğrendim üzerine anlamına geliyormuş. Ama havalı duruyor diye koymuşlar."

Geçende görmüştüm oğluşuma isim önerileri. Kim bilir kaç tane isim kitabı bitirmiştir "yok bu olmaz diyerek"

1|0
7|0

En İyi Kız Görüşü

• 😀 aynen bencede sacma anlami güzel olmali bir ismin birde kulaga hos gelmeli (yasadigin ülkede ismi söyleyebilmeli insanlar) bu yeterli bence. Hic olmadi kaynananin kayin babanin ismini ver olsun bitsin ne derdi ya😄

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Çünkü insanlar bencillesti. Sadece kendi çocukları var sanıyorlar. En değerlisi kendi çocukları. Diğeriyle aynı olabilir mi aslaa. İsmi de farklı cismi de (!)

0|1
    0|0
  • Farklı olma çabası, her konuda böyle şu an maalesef.

0|0
    0|0
  • Şımarıklıkla alakası yok

0|0
    0|0
  • Amaan dert ettigimiz şeylere bak işte 😄

0|0
    0|0
    • Sizin dert ettiğiniz şeylere baktım şöyle:
      Xper puanim neden hiç artmiyor? : Dünyanın sonu gerçekten. Sebebi hiçbir şekilde bilinmiyor.

Hayal ettiğiniz ve olan bir hayaliniz oldu mu? : Zaten herkesin bir hayali vardır. Bunu sormak "herkesin halayini yazsın başlık hareketlensin"
      gerisini yazmaya bile gerek duymadım. Allah başka dert vermesin. Amin.

• Evet hesabımda sorun vardı düzeltildi meraktan sorulmuş bir soru yani dert değil xper peşinde olsam master olurdum 1 senedir buradayım

• Hastalar. Tatminsizler.

0|0
    0|0
  • özel kılmaya çalışmaktan bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...