Tıp fakültesine hazırlanıyorsunuz ve kazanacağınıza eminsiniz sonra birden çok iyi bir oyunculuk teklifi geliyor?

Tıp ilgi alanınız ve çalışırsanız kazanacağınıza eminsiniz aynı zamanda oyunculuğa hep bir ilginiz var. Daha once de yardimci oyunculuk yapmışsınız. Birden bire siz ders çalışırken teklif geliyor ve çok iyi bir projede yükselme şansınız kesin olan bir teklif alıyorsunuz. Yol ayrımında oyunculuğu mu seçersiniz yoksa tıp fakültesine hazırlanmaya devam mi edersiniz?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• tıp oku yine oyunculuğa devam et.. cüneyt arkın gibi mesela.. ferhat göçer gibi mesela

1|0
    0|0
    • Doğru söylüyorsunuz ama gec olmasından korkuyorum fakat tıp okumassam eger aklıma gelmeyecek kadar şöhret sahibi olmazsam tıp hep ukde kalacaktir diye düşünüyorum. Sagolun görüşünüz için

• Haklısınız. Sektör gittikçe bir tufana dönüştü farkındayım. Güzel olmayana yakışıklı olmayana zaten yer yok. Çirkin rolunde oynayan bile cirkin degil.

• aynen.. çirkinler baş rolü olmuyor.. bu durum böyle ama sen doktor olsan insanlara yardım edeceksin.. çok kutsal bir meslek.. parası olmayanlardan ücret almayacaksın Allah razı oldun diyeekeler.. dua edecekler sana.. hangi meslekte Allah razı olsun diyorlar ki

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Oyuncu zaten olmam ki. Tipi kazanmasamda oomam.

1|0
    0|0
    • Bu da bir düşüncedir sanırım ön yargılısınız oyunculuğa karşı ama iyi bir teklif gelse aklınızı kurcalardi diye düşünüyorum

• Tabiî burdan yazmasi kolaydir dediginiz gibi.

• Anlıyorum siz dinen düşünüyorsunuz o yönden hak veriyorum tabiki ama nefse hakim olmak hususunda oldukça kötüyüm

• Tıp her zaman iş ekmek ve insanlara hizmet demek... Emekli olma yok... Yaşlandıkça kıymetin artıyor... Oyunculuk belli bir dönem...5 yıl, 10 yıl , 20 yıl sonrası arayan soran biter, iş biter devamı sefalet ve unutulma... Hayata küsme...

1|0
    0|0
    • Ya ne güzel soylemissiniz:) Benim amacım neden bilmiyorum ama setlere gittikten sonra adimi duyurmak oldu. Lakin artik bu o kadar kolay ki. Seviyesiz yarismalarda bile insanlar fan kitlesine sahip. Her doktor televizyon izlemeyebilir ama her sanatci bir gun doktora gidecektir diyelim o zaman:)

• Yerine daha iyi bir sanatçı gelebilir piyasa bulamazsan elektrik faturani bile odeyezsin yerine daha iyi bir doktor gelse bile yine doktorsun hayatını kimseye muhtaç kalmadan devam ettirebilirsin

1|0
    0|0
    • Bazen olay içinde böyle mantıklı düşünemiyor insan. Ama kesinlikle haklısınız doktor her yerde doktor her sanatçı doktor olamaz doktor bir ihtimal sanatci olabilir diyelim o zaman sagolun yorum icin

• Rica ederim aklın yolu bir

• tıp fakültesini tercih ederdim sanırım

1|0
    0|0
    • Sizin tıp okuduğunuzu biliyorum yine de tıp diyorsunuz yani teşekkür ederim

• Bir şey sorabilir miyim sınıfınızda sadece kendi döneminizden olan kisiler dışında büyük olanlar var mı?

• millet asgari ücretle geçiniyor mk

0|0
    0|0
  • tıp fakültesine devam hayatta bir şansın var bu dönemlerde oyunculuk gelip geçicidir bide o sektörde tutunması var tabi o yüzden sen seni daimagüncel tutacak ve sevdiğin tıp bölümünü oku gerisi yalan

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hangisini daha çok istiyorsam onu seçerdim

1|0
    0|0
Yükleniyor...