Arkadaşlar biz bir grup arkadaşla gönüllü yardım kapmanyası başlatmak istiyoruz, ama neye yardım edeceğimizi bulamadık :D yani sizce en mantıklısı, en doğrusu nereye, hangi kuruma yardım etmek olur? ya da kuruma değil de direk yardıma muhtaç ailelere falan mı yardım edlise daha makbuke geçer?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Bir sürü vakıf var Vakıflarda gönüllü olarak çalışın :D Akut var sonra Lösev var Daruşşafaka var Tema var :D İsterseniz Aşh evi açın yemek dağıtın fakir bir mahallede. Huzur evlerine ziyaretler düzenleyin, Barınaklara, Yetimhanelere. İlk okul öğrencilerine, Köylere giyecek, kitap, defter yani kırtasiye gereçleri yardımı felanda olabilir. :D

0|0
    0|0
    • ama biz aracı olmak istiyoruz mesela lösev de ne yapabiliriz ki

• Ha buldum Yetimhanedeki çocukları toplayın güzel bir Animasyona götürün eğlensin çocuklar bu Fikri daha önce paylaşmıştım Yardım etmek isteyen birine bunu yapıcam demişti ama yapıp yapmadığını bilmiyorum ama. Biraz sıkıntı izin almak felan. Huzur Evi ziyaretleri uygun olabilir Film götürürsünüz izlersiniz. Lösev için kapı kapı gezip bağış topluyabilirsiniz oradaki çocukları ziyaret edebilirsiniz. Moral desteğinde bulanabilirsiniz.

• ilik bağışı konusunda kanpanya yapın..

0|0
    0|0
  • bir amaç ancak bu kadar amaçsız olur yani tebrikler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...