En yakın arkadaşınızın adı? Sitedense etiketleyin? 😇😇😇😆😆?

Ben dostluga arkadaşlığa pek inanmam. Bunun sepebleri var tabi. O yüzden en yakınım 1. annem 2. Bu siteden bir kac aydir tanidigim ve çok sevdiğim canım arkadşım herşeyim @mental33 😇 o benim 😆 benim o 😍

0|1
15|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• İrem en yakınım ama, kardeş dostluğa arkadaşlığa inanmam deyip etiketlediğin kişiye herşeyim diyorsun tezatlık hadsafada djlajxac

1|0
    0|0
    • İnanmadığım için siteden ya. Hayatımdan biri olmasini bende çok isterdim ama malesef değil. Doğru biraz çelişki durum oldu haklisin :) ama soyle diyiim hayatma insan almaya korkuyorum cok kirldm cunku ama @mental33 ubi kac aydr tanimamla kirkmuyrum bana zararı olmaz biliyorum belkide bu tarz şeylere tekrar inanmam için i bir baslangc 😊 yorumun için tesekkurler

• İnşallah doğru yolu bulur :D

• İnşallah 😁😁😂😂

Erkekler Ne Diyor 12

• Bu siteden de arkadaşlarım var ama ilkokuldan beri tanıdığım arkadaşım Ali en iyi arkadaşım :)

1|0
    0|0
  • Taycan.

1|0
    0|0
  • Cihat ve Oguz sitedede @Alooğ ve @Asghjk

3|0
    0|0
  • Yakın arkadasim yok

1|0
    0|0
  • Bende sanal arkadaşlığa inanmıyorum arkadaşımı hep gerçek hayattan seçerim.

1|0
    0|0
  • Kerem..

1|0
    0|0
  • @PoısoneD

1|0
    0|0
  • @gülümcek kankamdır kendileri ama bana küs :)

1|0
    0|0
  • İrem :)

1|0
    0|0
  • @kanks3453 @menshealt1

0|0
    0|0
  • ya Allah aşkına yaa bana örnekler vercek olan varmı? yüzlerce kız yüzlerce erkek ki bende içinde. bu sitede. e aabii nerde bu insanlar günlük hayatımızda? ben bugüne kadar kimseye rastlamadım. buraya igren ya da bilen. görünürde kızların % 90 bakımlı hoş güzel. e erkeklerde öyle kızlar gibi. ee nerde bu kızlar erkekler ben hiç rastlamadım lütfen rica ediyorum burdan herkeze bana örnekler verebilirmisiniz bu site ilgili günlğük hayatta rastlaştıınız ya da duyduğunuz falan.

0|0
    0|0
  • Sanaldakiler reeldekilerin önüne geçemez şuanlik onların yeri ayrı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

Yükleniyor...