Sizce öz güveni yüksek insanlar nasıldır?

Sizce Özgüveni yüksek insanlar nasıldır?

1|1
9|8

En İyi Kız Görüşü

• 15. madde çok p*ççe 😂

1|1
    0|0
    • Mesela ne açıdan herşeye inanmazlar diyo bence doğru :)

• 15. madde paradoks yaratana kadar tartışmasız doğruydular.. evet şimdi ise payları var

• Farklı bir bakış açısı orda körü körüne diyo yani önce bir bakarlar doğruluk payı var mı yok mu sonra inanırlar bence 15 madde gayet normal :)

En İyi Erkek Görüşü

• Tiplerine bakmadan konuşurlar mesela. Abartılmış özgüven, gereksiz.

0|0
    0|0
    • İnsanları tipine göre yargılamamak gerekir özgüveni olmayan bir insan hiçbir alanda başarılı olamaz bence

• Aga benim yazdığım cümleden yargıladığım sonucuna mı vardın? Eğer öyleyse tek kelime etmicem.

• Yazı olunca her turlu anlayabiliyo insan fakat ne demek istediğini anladm şimdi aynen katlyorum

Kızlar Ne Diyor 8

• Demekki ben özgüvenli biriyim :)

0|0
    0|0
  • özgüveni düşük insanı hemen tanırım. onlar maskelerinin altına gizlenir

0|0
    0|0
  • Özgüven iyidir ama dozundaysa

0|0
    0|0
  • bok çuvalının önde gideni hiç öyle biri olmadım olmam da özgüveni yüksek = burnu havada olan insandır dünyaya kuş bakışı bakar kendilerinin bildiği doğrudur başka doğru onlara yanlış gelir

0|0
    0|0
  • Şimdi sonuç olarak bunu internette okumuş oluyorum ve bunlara inanmıyorum 😄😄😄

0|0
    0|0
    • İnternette okuduğun yalan yanlş şeylere inanma ama bence buna inan araştırma sonucu bu maddeler ortaya çıkmış :)

• Mesela onunla ilgili bir şey yoksa başka

• Bence mutlaka bişekilde doğru olup olmadığını çözebilir insan hangi konuda olduğu da önemli örnek verirsen daha iyi fikir yürütebilirim

• fazla öz güven beraberinde ukalalık getirir.

0|0
    0|0
    • Ukalalık insanların duygularına ego diye tabir ettiğimiz hislerine yenik düşmesidir özgüveni yüksek insan hislerine yani egolarına yenik düşmez

• Tamam biraz ozguven olmalı ama fazlası zarar, egoistliğe giriyor

0|0
    0|0
    • Egoist insanlar herkez tarafından tepki görüp dışlanmalı bence bununla ilgili bir örnek verecek olursak ali ağa oğlunun taksim patlamasıyla ilgili yaptığı konuşma çok güzel bir örnek ve bütün Türkiye nin tepkisini aldı oda bir egoist tir

• özgüveni yüksek insanları sevmezler genelde ama ben bunun kıskançlıktan olduğunu düşünüyorum.. Ukala derler... Özgüvenli insan kendisine saygı duyar kendini sever ve bunlar her insanın yapması gereken şeylerdir başarılıdırlar... Mutludurlar.. Bence çok çok güzel bir şey özgüveni yüksek olan insanları seviyorum:)

0|0
    0|0
    • Bencede çok haklısın çoğu insanın çok istediği fakat olamadıgı bir kavramdır özgüvenli bir insan olmak çünkü onlar hiçbizaman acaba olurmu acaba yapabilir miyim nasl yaparım diye düşünmez direk uygular ve gerçekleştirirler

• Negibi sıkıntılar yasadın iş hayatı okul vs :)

• Boşver:)

Erkekler Ne Diyor 7

• Aynen brro

0|0
    0|0
  • ukalallik cok olur

0|0
    0|0
  • ben lan bu

0|0
    0|0
  • iyidir :D

0|0
    0|0
  • Liste işkenbeden atilmis

0|0
    0|0
  • Soru sormana gerek yoktu. Resimdeki cümleler herşeyi özeletmiş.

0|0
    0|0
  • iyilerdir. Tuttuğunu koparabilirler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...