NASILIM DİYE SORAN BAYANLAR VE BAYLAR DİKKAT?

Nasılım paylaşımlarında : Sima ve fizik görünümüz ile, hatta mayolu, dar, mini, dekolte vb. giyimler ile pozlarını paylaşanlarınız..!

Google'de nasılım diye arattırma yaptığınızda , bir çoğunuzun resmi çıkıyor görsellerde..!

Bir an aklıma geldi : nasılım cümlesini google'ye yazıp görsellerden arattırdım , sitemizdeki paylaşım yapanların çoğu çıkıyor vede site adresimizde çıkıyor hemde paylaşım yapılan sayfa bire bir çıkıyor..!

Gizli üye paylaşımı değil ise nasılım paylaşımınız? direk : nick'iniz ve paylaştığınız soru sayfası tüm açıklamaları ve soru başlığınız ile çıkıyor benden hatırlatması.

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Anam çok mantıklı vala. Hak verdim sana.. foto atan herkes gizlensin google nasilim kaynıyor 😄

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Onlar, çıktığını ve asla geri alamayacaklarını zaten biliyorlardır.

1|0
    0|0
    • Haklılık payın var, lakin bu vb. sitelerde üyelik deneyimi olmıyanların bazıları : sadece sorduğu soruda, vede site içersinde paylaşımının kalacağını zannetmekte..! görseller veya web aramasında tanıdıklarının kendileri ile paylaşımlarını ve üyeliklerini görülebileceğinden, veya bir tanıdığının yakını tarafındanda nette kız kardeşin, ablan vb. paylaşımını gördüm vb. bilgilendirmeler ile ortaya çıkacaklarından , fotoğraf kesme programları ile resimlerinin alınacağından vb. bir sürü risklerden bir çoğunun haberleri yok :(.

• adresimiz derken? :D

0|0
    0|0
    • Site adresimiz, görseller yerine normal web aramasındada arattırdığımda :

Nasılım? - KizlarSoruyor
      www.kizlarsoruyor.com/nasilim diye başlık çıkıyor, iyi niyetle ve tedbirli paylaşım yapmaları adına sosyal sorumluluk görevimi yapmaya çalıştım bu paylaşımım ile :).

Cevap için sağolasın : Sayın ( Anti-Bakteriyel ) Hanım. Saygılarımla..

• boşver sen ne kadar hatırlatsanda burdakiler böyle kendine güvenmeyen insan ben nasılım diyerek fotoğrafını paylaşır özgüven eksikliği nolcak biz sana güzel desek nolcak çirkin desek nolcak sanki şahtı şahmeran başıma tövbe tövbe :D

0|0
    0|0
    • Aslında : Saygı, uyum, sevgi, vefa, sadakat, empati, anlayış ve hoşgörü vb. konularda , onları seven karşı cinsten sevgilileri olsa? nasılım vb. paylaşımlara gerek duymazlar :( bu siteden evlenenler, nişanlı ve sevgili olanlar, doğucak çocuğuna isim arayanlar ve neleri var.. lakin ön yargı ve tecrübesizlik ile bilinçsizlik, duygusal boşluk vede psikolojik sorunlar vb. etkenlerden çok hataları oluyor :(.

Ben banane ve bencillik içinde olmıyayım, onlar istediği gibi algılasınlar paylaşım ve sözlerim ile uyarılarımı..

Teşekkür ederim paylaşım nezaketin için güler yüzlü enyar hanım.

• Ben teşşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Ama onlar bunu hiç dikkate almayacaktır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...