İnsanlara karşı Nasıl yaklaşırsınız?

Daha 18 yaşındayım kendi kimliğimi oluşturuyorum yani fakat insanlara Nasıl davranacağım konusunda iniş çıkış yaşıyorum kısacası napıcağımı bilmiyorum , kızgınmı yoksa iyimi ya da asimi bir öneriniz varsa dinlerim , teşekkürler :)

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Aklından geçenlerin önce bir hepsini unut. Yapman gereken yeni tanıştığın insanların yanında fazla konuşmamak fazla açılmamak ve sabırla karşındaki kişinin kişiligini çözmeye çalışmak 3 aşağı 5 yukarı karşındakini çözdükten sonra ona göre davranacaksın. Uzun lafın kısası nabza göre şerbet vereceksin. Daha anlamadıysan şöyle diyeyim adamına göre muamele.

1|0
    0|0
    • Bişey sorucam

• Bazı insanlar çok atarlı oluyo mesela onlara karşı Nasıl davranıcaz peki atarına dahada çokmu atar katıcaz yoksa hep alttanmı alıcaz

• Restine rest çekersin ama işin içine küfür müfür karıştırma haklıyken haksız duruma duşersın yoksa. Baktın ters düz konuşuyor ''Bana bak len sen nerenin ağasısın diye sert bir şekilde sorup sonra elinle gözlerini gösterip sen bir bak bakalım benim gözlerime senden korkar gibi bir halim var mı haaa'' deyip hafifçe ittireceksin.

En İyi Kız Görüşü

• Güler yüzlü yaklaşmayı tercih ediyorum ama mesafemi koruyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Herkese aynı davranma, adamına göre muamele

#TürkErkeğii

0|0
    0|0
  • Elinden geldigi kdar iyi ol ama grek duydukca

1|0
    0|0
  • Olduğun gibi davran o an nasıl gerekiyorsa öyle davran

1|0
    0|0
  • 18yaşında olup yaşını 20göstermenden başlayacak olursak yavrucuğum.. sen önce bir dobra ol.. ondan sonra hayata karşı bizlerden bişey iste.. kapişş

0|0
    0|0
  • kendin ol derim ben neysen o ol insanlar seni böyle kabul etsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben güler yüzlüyümdür ama karsimdaki kişiye göre duvarımı da örebilirim anında hemde , icinden geldigi gibi davran , karsindakinin hakettigini düsündügün gibi yani:)

1|0
    0|0
Yükleniyor...