Fight Club izledikten sonra bu dünya çok anlamsız gelmeye başladı neden?

ne yazsam bilemiyorum. fight club dövüş klubü adlı filmi izledim ve gerçekten şuanki dünya hakkında gerçekleri gördüm. arkadaşlar hepimiz dünyanın sıcak evimiz çevremiz ve instagram fotolarındaki güzel fotoğraflardan ibaret sanıyoruz ama değil. bu gerçeğin tırnağındaki pislik bile değil. gerçek çok daha büyük. tüketim toplumuyuz. bu bir gerçek. şu an nerden baksan 20 yıl eğitim görüyoruz neredeyse ve 20 yılın sonunda çoğumuz işsiz kalıcaz. işimiz olmıycak sürünücez ve o 20 yıl için hiçbirşey yapamıycaz. üzerinde yaşadığımız dünya değil bizler acımasızız. bilmiyorum çok daha farklı olabilirdi ama film de dediği gibi '' Biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... Hepimiz heba oluyoruz... Bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... Reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... Nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz... Bizler tarihin ortanca çocuklarıyız... Bir amacımız yok; ne büyük savaş ne de büyük bir buhran yaşadık... Bizim savaşımız ruhani savaş... Ve bunalımımız kendi hayatlarımız...''

Güncellemeler:
Gerçekten böyle bizler gözlerimiz kapalı yaşıyoruz gerçekleri görmeye kimsenin cesareti yok belki birkaç kişi. bilmiyorum ama durum bu
ne düşünüyorsunuz?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• 7 yıldır anlamsız yaşayamazdım :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Daha ne filmler göreceksin ki dur bakalım.

0|0
    0|0
  • Hacı filmin konusu neki bu kadar etkilemiş seni?

0|0
    0|0
    • kardeş filmin konusu hayatlarımız. parantez içindeki sözü oku

• o filmi izlemedim ama dünyanın boş olduğunu daha önceden farketmiştim, en kralından en garibanına kadar hayat çok sıkıcı

• Tron efsanesini izledikten sonra oyunun içine nasıl girebilirim diye düşünmedim değil. :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...