Hay ben kendi aklıma emi yaa?

şimdi arkadaşlar ben nette bir çocuğa tel nomu verdim çocuk bir türlü bırakmadı peşimi ondan sonra, ilk başta nazikçe dedim konuşmak istemiyorum diye ama telefon numaranı nete veririm diye tehdit etti, artık dinlemeyince saydırdım. Sonra bu salak salak konuşmaya başladı beni boşaltırsan numaranı silerim falan diye bende dedim hiç mi Allah korkusu yok sende be diye, utanmıyon diye, sonra netteki sitemden bloke ettim ama telden edemiyorum vodafoneluyum, çocuğun numarasıda bu (05464072092) paketi olan varsa sevabına sövebilirse çok makbule geçer, Türkiye de adam kalmamış artık nerdeyse, cinsel açlık sınırları zorluyor, sizce ne yapmalıyım, yeni bir hat alabilir miyim bilmiyorum, mesajlarını faln görmemezlikten mi gelsem?

Güncellemeler:
arkadaşlar yardım edin lütfen yaa..
arkadaşlar savcılığa vermekle tehdit ettim ama yapmazsan o.. sun şimdi kapa yarın yazarım dedi ya bir insan nasıl bu kadar it olabilir anlamıyorum, Adanalılara karşı antipatim oluştu artık yaa

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Savcılığa gidip sikayetci ol canina okurlar.

1|0
    0|0
    • öyle de babamın bilmesini istemiyorum,

• bir şey daha sorabilir miyim, direk adliye ye gitsem dilekçesiz orada ne yapacağımı söylerler mi?

• Evet yardımcı oluyorlar.

Erkekler Ne Diyor 8

• Ne şerefsiz insanlar var yahu :S

1|0
    0|0
  • Dediklerini kaydedip mahkemeye ver, sürünsün. Ondan sonra bir daha yapmaz.

0|0
    0|0
  • Savcılığa vercem de gitu yemez

1|0
    0|0
  • Gelsis

0|0
    0|0
  • musteri hizmetlerini arayarak numaranin sonunu degistire bilirsin daha kolay olur senin icin

1|0
    0|0
  • ehehe kurtulamssın

0|0
    0|0
  • panpa banada numara veriyolar almıyorum :)
    sapığı var şeyi var

0|0
    0|0
  • Numarasını buraya yazmasaydın keşke polise gitsen beni tehdit ediyor desen en az 10 yıl yatar

0|0
    0|0
    • korkuyorum naapmam gerek bilmiyorum , bu soruyu sileyim mi

• Sil buraya yazdığını da söyleme şikayetçi olsa başına iş alırsın

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...