Arkadaşlar sizce rezil mi oldum adım mı çıkar?

Arkadaşlar bu gün zil çaldı kimse yoktu sınıfta sadece bir arkadaşım vardı bende kimse yok diye popomun arasına kilot girdi bende onu elimle çıkarıyodum ve şekilden şekle girdim yazarken bile utanıyorum o arada bir erkek beni görmüş napıyon lan dedi bana rezil oldum gerçekten sizce pazartesi erkeklere dermi daha doğrusu sınıfa ya gerçekten çok saçma hareketler yaptım ya

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• insanlık hali nolcak erkeklerde orasını burasını düzeltiyor kafana takma

1|0
    0|0
    • Ya ama gerçekten öok kötü bir görüntüydü

• @Soran emin ol lisede rezil olmayan yoktur okul ortamın kendisi rezil. sen bozuntuya vermesen kimse tepki göstermez

• Tamam sağol öyle yapcam

En İyi Kız Görüşü

• Demez mi daha da abartarak anlatır erkek milleti :D dikkat et

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Arkadaşlarına anlatır. Ona ve arkadaşlarına karşı ne olur ne olmaz biraz mesafeli davran bence. Takma kafana ama sınıf ortasında söylemezler, en azından adamlarsa yapmazlar, ki adam olan öyle bir şey de yapmaz gerçi de

1|0
    0|0
  • Anlatır ama alay etme amaçlı anlatmaz daha çok arkadaşlarını zevke getirme sapıkça hisler uyandırmak için felan anlatır. Bir de seni cinsel bir hedef olarak gösterir. Mesela kendi kankalarıyla konuşurken senden şöyle bahseder ''Üffff olum varyaaaa kız eliyle totoşunu karıştırırken benim mal bir kalktı şerefime oracıkta kıza kayacaktım. Bu kıza iyi çakması olur haaa mal da sağlam...'' gibi.

0|0
    0|0
    • Ya oha yaaa 🙈🙈🙈🙈🙈😰😰😰

• Şimi sen yaşça gençsin bende gençlerle dolu bir ortamda çalıştığım için kızlı erkekli ne rezil bir jenerasyon olduğunuza bizzat şahit olduğum için ordan yola çıkarak tahmin yürütüyorum, bak mesela 80lerden biriyle bir kafedesin adam seni gerçekten seviyor, siz çay içerken birden şiddetli bir sancı tüm vücudunu kaplıyor ve aynı anda hem yeşil yeşil kusuyorsun hem cıvık cıvık zıçıyorsun ve hem de çiğsi çiğsi bir kokuyla işiyorsun... Yani vücut salmış kendini ne kadar sıvı varsa bulduğu her boşluktan dışarı sızıyor. O seksen jenerasyonu adam etrafındaki insanlara dönüp kızar ve şöyle der ''Ne var len ne bakıyorsunuz kızcağız midesini üşütmüş'' ama sizin jenerasyondan biri olsa bir daha yüzüne bakmamakla beraber gördügü herkeze dşşak geçerek senden bahseder. Çünkü sizde karakter diye bir şey yok. Hakaret amaçlı söylemiyorum , hakkaten sizde karakter yok. Anneleriniz dizi izlemekten babalarınız maç izleyip iddia kuponu doldurmaktan size hayatı anlatmaya vakit bulamamış yetiştirememişler.

• Pardon ama karaktersiz bişey görmüyorum ben onu arkadaşım olarak bile görmüyorum ha ayrıca babamın iddayla anneminde diziyle hiç alakası yok

• cıkar evet

0|0
    0|0
  • 25 - 29 yaş arası hangi okul hangi zil ben sadece bunu merak ettim

1|0
    0|0
  • 30 yaşında ne okuyon sen

0|0
    0|0
  • nuhahaha rezil milletin ağzına sakız oldun desene

0|0
    0|0
    • Yaaa

• Yuh

• yerden paketleri almak için eğilmiştim birden arkama bir şey carptı sonra bir doğruldum kızın biri hiç birşey olmamış gibi pardon dedi resmen sırıtıyordu la

• Ne var bunda

0|0
    0|0
  • Popon biraz büyük olmalı ki arasına külot kaçmış. Normal

0|0
    0|0
  • Arkadan vurdurmuş derler

0|0
    0|0
  • beyazmı külot

0|0
    0|0