Daha 18 yaşındayım ama hayattan zevk alamaz duruma geldim var mı çaresi?

Yemin ederim elimden geleni yapıyorum bir süre iyi gidiyor ama sonra yine eskisi gibi oluyorum başa dönüyorum. Herşey yolundaydı aslında hayatımda taki 12 yaşında ailemin işi yüzünden taşınana kadar.
ben herşey aynı gider sanıyordum ama çok fazla şey oldu.çevreme alışamadım insanlara herşeye. kendimden kopmuştum arkadaşlarımdan çevremden herşeyimden. herşeyim elimden alınmıştı. Bu gerçekten böyle bir dönemdeyseniz çok ağır geliyor insana benim yerimde olmadınız. bu da yetmezmiş gibi sktiğim ergenlik sorunları başladı gelir gelmez. onlar yüzündende psikolojim yerle bir oldu zaten.
Taşınmadan sonra birdaha toparlayamadım. gerçekten çabaladım elimden geleni yaptım ama olmadı.
Demekki yukardaki istemiyormuş. hayattan zevk alamaz duruma geldim var mı çaresi?

Güncellemeler:
18 olalı da birkaç ay oldu lise 3 teyim. Daha hiçbir şey görmedin diyebilirsiniz ama tek sorunum uyum ve ergenlik değil. bunlar görünen kısımlar çok fazla şey yaşıyor insan ben çok fazla şey kaybettim en önemli şeyi kaybettim. kendimi.
Geçmiycek amnkoyım asla geçmiycek.

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Otuz biri azalt, günde üç kere yerine üç günde bire indir. Sonra biraz sosyal ol dışarı çık yeni insanlarla tanış. Tanışmak için bir merhaba bir selam biraz da hal hatır sorma yeterli. Azıcık çevren genişlesin.

0|0
    0|0
  • Aynı durum bitmeyen huzursuzluk

0|0
    0|0
    • dostum ben herşeyimi kaybettim bu yüzden bu durumdayım eğer çevrende seni seven arkadaşların varsa değerlerini bul çünkü kaybedersin birdaha asla bulamazsın.

• Arkadaş dediğin elinin kiri başka bir şey degil

• seninkiler arkadaş değilmiş kardeşim. kb.

Yükleniyor...