Babama sinirliyken "kızınca çok güzel oluyorsun" dedim.. bir güzel dayak yedim.. adam haklı olabilirmi?

babama yaptığım mantıksız bir harekete sinirlenip bana çıkıştığı halde sinirliyken çok tatlı oluyorsun bu haline bayılıyorum dedim.. bir yumrukta beni nakavt etti.. haklımı, haksızmı?

Güncellemeler:
sonra barıştık ama sonuçta 9 saniye kalkamadım yerimden arkadaşlar.. o kdrda güzel olmuyormuş :)
arkadaşlar o lafı bir yerlerden duymuştum ama yanlış kişiyemi söyledim acaba..!

0|0

En İyi Kız Görüşü

• ay :)))))))))) çok komikk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Bu yaşta dayak mı yedin?

0|0
    0|0
    • evet çünkü kaşındım.. :) kaşıyıverdi peder sağolsun.. :)

• Tabıkı haklı kımsenın sınırlıyken ustune gitme daha cok sınırlenır

0|0
    0|0
    • üstüne girmesdim "kızınca çok tatlı oluyorsun baba" dedim :)

• Bu üstüne gitmek oluyo canım empatı kur cok sınırlıyken bırı senı ıplemese be düşünürsün

• bişey olmadı canım alt tarafı biraz çenem acıdı.. az sonra oda güldü kendi haline.. ve bana..

• Adam sana guzel gorunmeye calismis isteee

0|0
    0|0
  • Sesli güldüm laann :D
    Hahahahahaha

0|0
    0|0
    • duydum la sesin bura kadar geldi :) demek o kdr komik..

• Ben olsam evden kaçarım bee. Sen ne diyon 😄😄😄

• galiba sende haklısın.. normalde kaçılır sanırım bende biraz deli cesareti var.. :)

• Haklı mı haksız mı bilemem ama çok güldüm 😄 geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Adam hakli 😂😂

0|0
    0|0
  • ahahahaha :D

0|0
    0|0
  • Yakışıklı demeliydin :D

0|0
    0|0
  • Babalar her zaman haklıdır.

0|0
    0|0
  • özür dilerim ama çok güldüm adam sinirli olduğu için öyle demen pek iyi olmamış

0|0
    0|0
    • evet sinirliydi.. çünkü pisikletini bozup psikolojisinide bozmuştum sebep o yani :)

• iyi yapmışsın o zaman :) demeyip pişman olmandan iyidir

• mod aynen bu şekildeydu pederun.. http://www. kizlarsoruyor. com/uye/kinetix :)

• Haksız

0|0
    0|0
  • YA AHAHAFSG

0|0
    0|0
  • haksız

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Elbette haklı. Resmen daşşşak geçmişsin adamla. Allah muhafaza benim böyle saygısız evladım olsa '' gel olum biraz ormanda gezelim sana avcılığı öğreteyim'' deyip boğar ve bir kuytuya gömerdim. Annesine de ''Bilmeeeem bu gün hiç görmedim'' derdim. Hemşerim hala kafana yatmadıysa düşün ki aynı olayda küçük kardeşin veya küçük kuzenin geçmiş karşına gevrek gevrek sırıtıp ''Kızınca çok tatlı oluyorsun'' diyor. Sen olsan gülerek mi karşılardın?

0|0
    0|0
    • evet aslında doğru ama lafını ettiğim şeyi içimden gelerek söyledim çünkü doğru idi..

• Abartmayı seven bir toplumuz. Bok gömersin.

• bok gömersin derken..!

• trolleri kimse sevmez zaten

0|0
    0|0
  • İstemsizce güldüm. Yanlış kişiye söylemişin :)

0|0
    0|0
  • Baban haklı :D

0|0
    0|0
  • tadından yenmez =))
    yanlış anladıysa demek =))

0|0
    0|0
    • bisikletinin frenlerini yanlışlıkla bozmuştum bana çıkıştı bende gülerek kızınca çok tatlı oluyorsun, bu haline bayılıyorum dedim :) sonra bir muhammed ali klay yumruğu geldi.. :)

• Bence yanlis kisiye söyledin :)

0|0
    0|0
    • ben biraz tersim usta.. kız arkadaşımada benim göğsümü kabartan birşey yapınca helal sana koçum benim diyorum :)

• Sen normalsin bence de baba biraz asabi sanırım :)

• saman alevi tarzında ama üstüne benzin dökülmüş saman alevi :)

• Kardeş ne içiyorsun söyle çok güldüm babaya güzel denir mi

0|0
    0|0
    • kız arkadaşada aslan derim sen bana bakma.. önce çok sinirlendi babam sonrada daha çok eğlendi beni çok güldürdün allahta seni güldürsün deyip bir tane daha patlattı ilginç bir şekilde..

• Alemsin harbiden çok güldüm

Yükleniyor...