Sizce türkler en çok neyiyle övünmeli?

Herkesin övünecek bir şeyleri vardır kötü şeyleri şimdilik bırakın pekala biz türkler en çok hangi konuda sevinmeliyiz?

0|0
6|18

En İyi Kız Görüşü

• Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var , bence sirf bu cumleyle bile ovunebiliriz.

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Onur. Ve yaptığı icraatlarla yapmadıklarıyla degil. İlla açık bir örnek istiyorsan kurtuluş savaşımızla övünmeliyiz. O savaş sadece vur kır kurşun sık savaş kazan olayı degildi. Binlerce açıdan binlerce konuyla saldırıya uğradık. Örneğin ismet inönü barış görüşmeleri için ve Mustafa kemalin hayatını korumak adına Mustafa kemale vekaleten yurt dışına gittiginde kendisini öldürmek için tutulan kiralık katilin hareketlerinden durumu anlayıp son anda rus delegasyonla koltuklarını degiştirmeseydi o gün masada çok şey kaybedebilirdik. Savaş sonrası ingilizler yine azıp zamanın meşhur ve en büyük britanya donanmasını İstanbul boğazına dayadığında ilk kadın pilotumuz sabiha gökçen hanım pırpırlı uçakla havada pike yaparak turbo dalış yapıp İstanbul köprüsünün altından uçak kanatları çapraz ve sıfır mesafeyle köprünün bacaklarını yalayarak geçip tekrar pike yaparak göge yükselmese ve ucuş sonrası donanma filo komutanına ''Sen boğazdan gir ben de senin bacandan iceri gireyim'' demese belki 3. dünya savaşı çıkacak ve belimizi doğrultamadan bizi bitireceklerdi.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kepçe izlemek

0|4
    0|0
  • Mutfağıyla ve misafirperverliğiyle herhalde..

0|1
    0|0
  • Geçmişteki başarılarıyla

0|1
    0|0
  • Misafir perverlik ve yemek tarzı bence başka baskın bir özellik yok

0|1
    0|0
  • türklügüyle tabiki de.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Şu anda sahtekarlıkta üstümüze yok.. Bir zamanlar bir Hollandalı Tv ci bana ''Siz Türkler kadar asil millet görmedim , ancak kasten mi hapisanelik vatandaşları işçi, diye dışarı gönderdiniz?''diye sormuştu.

0|1
    0|0
    • Dünyanın geneli sahtekar olmuş, o ayrı aslında herkesin iyi bir yönü vardır türklerin nedir onu merak ediyorum

• Allah ile aldatma üzerine üstümüze yok.

• Katılmıyorum dediğim gibi dünya geneli kötü durumda milletimiz hakkında ön yargılı olduğunuzu düşünüyorum

• Var mı dünyada bayrağı yere düştü diye ağlayan bir nine?

0|1
    0|0
  • Övülecek bir haltım yok yani bir türk olduğumu düşünürsek eziğim :D :D

0|2
    0|0
  • eğitimsiz halkın mühendislik yetenekleriyle övünebiliriz

0|2
    0|0
    • Eğitimli halk mühendis yetenekleriyle övünmüyor mu?

• Bu kafayla yol alamazsın söyleyeyim

• ünlü düşünürden yol gösteren cümleler

• Geçmişimizle tabi ki

0|1
    0|0
  • Tarih bence kanks

0|1
    0|0
  • Kendinizi övmeyin bırakın başkası övsün.

0|1
    0|0
  • Biz Türkler ilk önce, en önce ve en çok Türklüğümüzle övünürüz. Çünkü Türklük, ecele meydan okumaktır.

0|0
    0|0
  • Mertlik dürüstlük misafirperverlik

0|1
    0|0
  • Damarlarımızdaki asil kandan dolayı övüne biliriz mesela.

0|1
    0|0
  • Hiçbir ülkede görülmeyen saçmalıklara sahip olduğumuz için övünmeliyiz bak mesela. Selektör olayı hiçbir ülkede yoktur, adaleti yurtdışında arayan bir millet daha yoktur mesela daha say say bitmez

0|0
    0|0
  • Kıllarıyla hsjsjjajs 😂😂

0|1
    0|0
  • Vatanseveriz bu topraklar için şanlı al bayrağımız dalgalansin diye canımızı veririz..
    En azından bir çoğumuz böyle burda ki * ve yaprak hastalarindan bahsetmiyorum bunlar o. c

0|0
    0|0
  • boyuyla

0|0
    0|0
  • Kiraathaneleri ile

0|0
    0|0
  • Var mı başka bir millet ölümden korkmayan

0|0
    0|0
  • Japonlarin yaptigi marmaray Guney korenin yaptigi 3. Kopruyle yurtdisinda kimsenin takmadigi dunya lideriyle ovunup duruyorlar

Yoklukta bu derece zorlukta parmagindaki yuzugu verip bu vatani kurtaran gecmisimizle ve Atatürk ile ovunmezler

0|2
    0|0
Yükleniyor...