Reisi cumhur olsaydın ilk emrin ne olurdu?

ben olsaydım ilk emrim bir paça getirinde içek heeri derdim ilk olarak peki ya siz?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Butun akp lileri hapise atin

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Klişe olucak ama umrumda değil, taksim istiklalde patlamanın olduğu yere getiririm idam sehpasını, apoyu getiririm oraya asarım onu orda dünya aleme ibret. tüm hdp lilerede taktırırım kelepçeyi

0|0
    0|0
    • Adamsın ama onu yapınca sahada kinlenmiyeceklermi

• Onların kini yok yere çıkan cinsten elbette ki dahada kinlenicekler ama kimin umrunda ki? Onca şehit verdik ülkemize sçtılar onların kini kimin umrunda artık. Bizim kinimiz ne olacak? Onlardan korka korka böyle diye diye bu hale geldik ya zaten, apo şerefsizi neden hala nefes alıp veriyor? hdplilere görüş belirtme hakkı neden sunuldu? tbmm de gerilla kıyafetleriyle görüş belirtiyorlar, kimse kusura bakmasın, öyle görüşü gi. berler. Teröristler mecliste şu hale bak rezalet

• Yunanistana maddi yardım yaparım

0|0
    0|0
    • Yapan sen pislik

• Siz güzel değilsiniz Yunanistan deidm yaptığın terbiyesizliğe bak örnek yunastanda türk bayrağı açan angut gibi
      Benim bırda çok tırk arkadşaım var aralarında çok iyi insnaale var

• Biz hep iyiydik taki Kıbrıs ta siz zulüm edene kadar bizi haçlı ordularına satana kadar hep iyiydik bak üç milyon Suriyeli maaş alıyor bu ülkede senin ülkende polis dayağı yiyolar denize atiliyolar sizin polislerini ve biz hep iyiyiz ve iyi olacağız ama zalime değil kadife eldiven giymiş çelikten bir yumruktur Türk isteyen kadife alır isteyen çelik

Erkekler Ne Diyor 2

• reisi cumhur ne demek la
    cahilim ben bilginizle besleyin beni
    :DD sdfasjdfj

0|0
    0|0
  • 45 çocuğa tecavüz eden mahlukatı milletin eline verin parçalasınlar olurdu ama bunu yapcak nerde anca saklasınlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...