Din adamlarına saygınız var mı?

Bugün bankada 5 dk sıra beklediği için ardına iğne batmış gibi cıyaklayan vardı bir tane bunlardan, fena fırçaladım.
Parasız namaz kıldırmayan, sela vermeyen, ölü yıkamayan bunlar. 6,5 milyar lirayı üç ayda yok eden bunlar, açlara şükret şükret deyip mercedeslerle gezenler yine bunlar. üstelik tecavüzleri de artık saklı kalmıyor.

ne için saygı duyayım ki bu yiyicilere?

0|0
6|13

En İyi Kız Görüşü

• Sevmıyorum insan dinini içinde kendisi için yaşar bunlarınki gösteriş

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Din adamı sıfatına göre saygı duymam ne bildigine ve bildigini ne kadar uyguladıgına göre saygı duyarım. Misal zamanında bir imam selam sabah etmeden bismillahirrahmanirrahim bile demeden hele hele ben sofraya davet etmeden yemek yerken geldi sığır gibi yanıma çöktü benim tabaktan ekmekle yemek sıyırdı ki oracıkta şamarı indirdim suratına. Önce köylü çok kızmış çok dedikodumu yapmıştı. Sonra anlaşıldı ki milletin hoca bildigi o şahıs meğer dolandırıcıymış :D Ben de bir yıl dalga geçtim köylüyle ''Her sakallıyı babanız sanın siz'' diye.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Eğer sadece dinle ugrasıyorsa dini kullanarak diğer meselelere burnunu sokmuyorsa saygım var yani GERÇEK bir din adamıysa saygım var feto kardeş😀

0|0
    0|0
  • herkes dogru zaten bir bu adamlar yanlış degil mi , yazık ya insanları karalayıp durmayın sanki kendin çok dogrusunda oturmuş başkalarını yargılıyosun , insan önce kendine bakmalı

0|0
    0|0
    • en azından kendi emeğimle çalışıp rızkımı kazanıyorum.

• onlar ne yapıyo ya? sadece bikaç kişiye bakarak tüm din adamlarını yargılayamazsın böyle bir genellemedede bulunamazsın , senin bu şekilde konuşman bile kişiligini ele veriyo

• Namaz kılmak iş mi ibadet mi? m k ergeni salap sulak konuşma konuşma sigigit şurdan

• sen bakamamışsın o zaman herkesi aynı şekilde yorumlamak tüm din adamlarına bu gözle bakmak saygılı bir hareket mi? sana tavsiyem her zaman bardağın dolu kısmını gör boş tarafını değil

0|0
    0|0
    • bardak olmuş paramparça bardak mı kalmış? en sevileni yanmayan kefen satıyor

• bardağı görememekte hayata bakış açını gösteriyor ne söylesem fikrin değişmeyecek anca söylediklerini onaylarsam mutlu olacaksın :)

• yok ben uzlaşma değil tartışma seviyorum :D

• Herkes aynı değildir güzel kardeşim.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 12

• mevlanadan sonra din adamı mı gelmiş bu memlekete, alayının canı cehenneme

0|1
    0|0
  • Bugum gormez silvsma gitmis inan sanki obama gelmis gibi guvenlik vardi.. bunlar yuzunden artik sorgulamaya basladim

0|0
    0|0
  • Din tuccarilari.

0|1
    0|0
  • onalrın din adamı olduğunu düşünmek ile küçük bir çocuğa tecavüz edenin insan olduğunu düşünmek kadar mantık dışı

0|0
    0|0
    • savunmasın o zaman müslümanlar. adamı nasıl aklayacağız diye herkesin totosu tutuştu. başbakanından tut kahvedeki çaycıya kadar.

• adamına göre değişir...

0|0
    0|0
  • Sen bedavaya çalışır mısın? Bir kere genelleme yapman baştan yanlış.

1|0
    0|0
  • vallah saman kafalılara bir şeyler demekten ben sıkıldım ama siz saman olmaktan sıkılmadınız.. ya abicim bunu sen yetiştiğin eğitimden dolayı diyorsun senin düşüncen değil.. bunlar.. seni yıllardır avrupayı eğittiler tabu bunu dersin normal..

0|0
    0|0
  • Haklısın sorgulamak lazm

0|0
    0|0
  • Günlük hayatımda bu sitede ettiğin lafları etsen sana bu lafları yediririm. Allah rızası için iş yapan insanlara hakaret eden şeref yoksunlarına acımam

0|0
    0|0
    • günlük hayatta beni görsen ya kaçacak delik ararsın ya da seni affetmem için kız kardeşini yanıma gönderirsin. seni affederim ama kız kardeşini asla

• sahtekar tipleri kendi menfaatine kullananlara gıcık olurum lafı söylerim ama allah için yapana saygım sonsuz

0|0
    0|0
  • Varrr

0|0
    0|0
  • Adam olan herkese saygım var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...