Depresyondayim yardım edin?

Ben cıvıl cıvıl bir insanım neseliyim eğlenceliyim arkadaşım coktu ortamlarda hep aranirdim sınıfta bir grubumuz vardı çok eğlenirdik onlar tek yakın arkadaşlarım olmuştu sonra beni azarlayip hor görmeye başladılar sonra da disladilar şimdi hiç arkadaşım kalmadı nasıl olurda benim gibi insan yalnız kalırdı anlamıyorum şu an o kadar yalnızım ki annem yok arkadaşım yok sadece kendim varim bir başıma tavana bakıp daliyorum saatlerce gozlerimden yaşlar suzuluyo yalniz olduğumu söyleyecek kimsem yok bunları da anlaticak kimsem olmadığı için buraya yazdım yalnizligimda o derece karanlık ki boğuluyorum o karanlıkta yardım edin ağır depresyondayim?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• sebebi ne bütün bu ani değişikliğin önce onu söyle.

0|0
    0|0
    • Annem en yakın arkadasimdi en iyi arkadaşım yok artık yanimda

• O grup arkadasimdi baska hiç arkadaşım yok sınıfta bir köşede uyuyorum onları seyrediyorum yüzüme bile bakmiyolar

• tamam da bütyün bu ani mdeğişimin sebebi ne ve annen nerede ?

En İyi Kız Görüşü

• Bunun bilincinde olup, deprasyonda olamazsın.
    At gibisin maşallah.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bir kağıda içini dökebilirsin, biraz rahatlatır içindekileri yazmak. Onun haricinde hayat böyle, zamanla alışıyorsun, ilk aldığın ders her zaman güven. Zamanla başka insanlarla tanışacaksın moralini bozma, neşeli ve eğlenceliyim diyorsun mesela tiyatro'ya gidip zaman geçirebilirsin, hem yeni yeni insanlarla tanışırsın. Eğer yalnızlığı zorunlu olarak çekiyorsan, hiç çekilmeyecek bir şey.

0|0
    0|0
  • Babanı kızdır bir dayak ye bir şeycigin kalmaz.

0|0
    0|0
  • Hep olmayanları yazmışsın, bak buraya yazabilecek gücün var, ağlamak için gözyaşın var ve üzüntüyü yalnızlığı hisseden bir kalbin var böyle ufak şeyleri takma kafana hayat kalabalıklara ve yalnızlıklara rağmen güzel.

1|0
    0|0
  • İlk önce çık bir hava al. Karanlıkta olmak daha depresif hâle getirebilir seni. Daha sonra arkadaşlar seni neden dışladılar diye soralım kendimize. Acaba sen ile ilgili olumsuz bir duyum mu aldılar? Bir de sen depresyonda olsan kendine zarar vermek istersin. Eğer bu satırları yazabiliyorsan şu an kuruntudan başka birşey yapmıyorsundur.

0|0
    0|0
  • Hayir ama yavas yavas depresyona gidiyorsun. depresyonda ola bilmen icin kendini degersiz hiss etmen, ölüm dusuncelerin vb olmasi gerekiyor

0|0
    0|0
  • 6 ay boyunca odamdan çıkmadım ben yalnızlıktan. Zamanla geçiyor her şey.

0|0
    0|0
  • Ulu orta soyunmak istemediysen banka soymayi düsunmediysen depresyonda değilsin

0|0
    0|0
  • Sevgilin yok mu yoksa acil olsun onunla vakit geçir yanlizlik en büyük dertlerden biri

0|0
    0|0
  • Kabuğuna kapalı kaldığın sürece devam eder. Biraz barlara filan takıl. Yogaya ya da tiyatro ile ilgili bir kurs ya da klübe yazıl.

Bu arada merak ettim, niçin seni hor görmeye başladılar?

0|0
    0|0
    • Sebepsiz bir kaç gün okula gidemedim hastanede yattım okula gittiğimde bana öyle davrandilar

• Gerçek arkadaş değillermiş emin ol, erken kurtulman iyi olmuş. bir dahakine arkadaşlarını daha iyi tanı.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...