Bu insanlar niye bu kadar mutsuz?

etrafımda ki herkes çok mutsuz niye böyle ya? insanın psikolojisi bozuluyor...

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Cunki insanlar az sukrediyor, cokca nankorluk ediyor. Bugun kac kisi oldu kac kisi hayatina gozlerini yumdu biz hala neyin derdindeyiz. Bence insanlar birbirini daha cok guldurebilmeli mutlu edebilmeli :) Nefes aliyoruz sonucda yukari bakmakdansa asagidaki insanlari guldurebilmeliyiz cunki mutlu olmayi hakkedene okadar cok insan varki su dunyada anlatamam :)

1|0
    0|0
    • Bu konuda seninle fikirlerimiz taban tabana zıt. Ben de şu dünyada akıllara durgun veren müthiş ızdırap ve acılardan geçmeyi hakeden o kadar çok insan var ki diye duşunuyorum.

• Aaaah ahhh bilmez miyim ama insan nefsi işte hemen olsun istiyor, bana sorarsan verilebilecek acıların en güzeli , acı öyle şiddetli ve öyle aşağılayıcı olmalı ki, ben bile o şerefsizlere üzülmeliyim ''Yahuv bu kadar da acımasızca olanını kastetmemiştim'' deyip onlara acımalıyım. İşte öyle bir acı olmalı. Başka türlü bu memleketin şerefsizlerinin gühanı temizlenmez.

• @hayatadayir Dogru diyorsun ama az biraz sabir :) sen kendi isine bak raydan cikanlari uyar gec. Gerisi herkesin secimine kalmis.

En İyi Kız Görüşü

• artık herkes böyle , yapacak bir şey yok. Mutlu , dertsiz insan bulmak çok zor.

1|0
    0|0
    • Gerçekten de mutlu insan bulmak çok zor , ne hallere düştük böyle.

Erkekler Ne Diyor 5

• Tesadüf degil onu ayarlayan birileri var ama , biraz da etrafındakilerin sığırlığı. Mutluluğu ilahi bir mucize gibi gökten inmesini beklersen daha çooook beklersin. O senin içinde olan bir şey. Güzel şeyler düşün güzel icraatlar yap. güzel insanlarla takıl güzel insan ol. Hayatta karşılaştığın zorluk ve acılar karşısında da şöyle de ''E herhalde bunu yaşayacağız her halde erkek arkadaşımdan ayrılacağım herhalde hafta sonu evde mahsur kalacağım her halde elektrik gidecek face e giremeyeceğim hayat bu bunlar oluyor diye ölelim mi yani'' deyip güçlü olacaksın.

1|0
    0|0
  • O kadar sorun var ki insanlarımızın yüzü gülmüyor. her şeyden önce gelecek kaygımız var, iş aş kaygımız var, eğitim sağlık kaygımız var, ve en önemlisi güvenlik kaygımız var.

1|0
    0|0
  • nasıl mutlu olsun hertarafta bomba patlıyor. geçim derdi fazla. adam mühendis olmuş öğretmen olmuş hala fabrikada işçilik yapıyor. iş güç stres dolu. ikili ilişkilerde güven yok. ufak şeylere bile sevinir oldu millet.

1|0
    0|0
  • İnsanoğlunun hayatı internet hormonu ile hormonlu olduğu için mutsuzluk kaçınılmaz.

1|0
    0|0
  • dogru tespit

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...