Rahatsız edilidm?

arkadaşlar okulda rahatsız edildim psikolojim bozuk ne yapmalıyım (ailemin haberi var)

Güncellemeler:
okulda bir erkek bana terbiyesiz anlamda teklifte bulundu benim bacağıma ellemeye çalıştı ne yapmalı mıyım psikolojim bozuk...

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bir psikoloğa git psikiyatr degil psikolog. Pahalı gelir diyorsan seni rahatsız edeni toplum içinde yakala ve onun gözünün içine bakıp kendinden emin bir duruşla gözünün içine bakıp şöyle de ''Allah başta tüm bu insanlar şahidim olsun o yaptığın saçmalık beni zerre kadar korkutmadı, sen ilgi çekmeye çalışan zavallının tekisin ama senin aradığın korku bizim dükkanda yok, şimdi yıkıl karşımdan rezil köpek'' de bak kendini nasıl iyi hissedeceksin. Bu arada karşı tarafıda yıkıma uğratacaksın. Karşı taraf yıkımın ve gt olmanın verdigi panik ve sinirle sana belki bir iki hakaret etmeye çalışacak onu da becerip iki lafı bir araya getiremeyip berbat edecek daha da kotu duruma duşecek. Sen sadece arkanı don ve gıt.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Okulunu değiştir

0|0
    0|0
  • ne gibi

0|0
    0|0
  • Tecavüzemi uğradın ne oldu her rahatsız olduğunda böyle yapıcaksan işin zor 😕 Yak bir sigara geçer 🚬🚬

0|0
    0|0
    • peki 6 ay boyunca sna hergün bir ker ver ne olcak dese

• Rahatsız edildim derken?

0|0
    0|0
    • çocuk bana gelip teklif ediyor başka anlmada ama bir kere bacagğma elledi

• Kalk yan sıraya mı otur dediler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!