Alfa erkeği nedir anlamadım ve bir konuda yardım gerek?

Merhaba arkadaşlar, okulda güzel kızlarla gözgöze geliyorum ama bir adım atamıyorum. Belki karakterle ilgilidir öyle fırlama bir tip değilim asla da olmam. ya da kardeşim dediğimiz aptal tiplerden.
Ben başka türlü yapmak istiyorum alfa denilen şey gibi mesela bununla ilgili bana ne söyleyebilirsiniz?

Güncellemeler:
Çevreme bakıyorum. sınıfıma. çoğu boş gereksiz tipler. ben öyle değilim farklıyım ve bunu göstermek istiyorum.
Bu konuyu sadece kızlar için açmadım illa kız bulurum istediğim şey biraz daha farklı evet bir kız fena olmazdı ama ben alfa denen şeyi yaşamak istiyorum.

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Bende bilmiyorum

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• alfa erkeği kendinden emindir
    Başka alfalarla takılmaz
    Pısırık değildir
    İstediği kızla konuşur istediği insanla diyalog eder
    Oturuştan saçı düzeltmeye kadar hatta sigara içişinden hesap ödeyişine kadar farklı bir tiptir bunun çok özel davranışları var araştırsan yıl sürer

0|0
    0|0
    • ara sıra ergenlikten sanırım ruhhalim çok çabuk değişiyo, bazen dediğin gibi oluyorum ama birden değişiveriyor anlamadan. bunu nasıl kontrol altında tutabilirim

• Asla gözünü konuşurken karşındakinin gözlerinden kaçırma
      Ve ikidebir telefona bakma mesela
      Telefona bakmak bir kaçıştır karşıdakinin üstünlüğünü kabul edersin

• ne yapıyım peki bana bakıyorsa karşımdaki o bakmayı kesene kadar ona bakmalı mıyım

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Sürünün lideri gibi bir şey. Misal 6 kişilik bir kanka grubu var diyelim ve bu 6 kişiden bir tanesi reis gibi bir şey olsun. İşte o alfa erkegi olur. Sağ kolu da beta erkegi olur. Sürüden dışlanmış olan omegadır. Bana sorarsan en tehlikelisi omegadır.

0|0
    0|0
  • alfa babandir

0|0
    0|0
  • maço yaptırımcı ikna kabiliyeti yüksek saygın popüler erkek karışımı

0|0
    0|0
  • bişey yapmana gerek yok farklıysan kızlar kesin farkediyor zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...