Gülünç duruma düştüğünüzde ne yaparsınız?

Mesela yolda veya okulda düşseniz ya da misafirlerin öününde üstünüze yemek dökseniz ne yapardınız?

1|0
41|38

En İyi Erkek Görüşü

• bende bu durumda bir kahkaha atıyorum
    durumu kapatıyor :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 37

• Soğuk kanlılığımı korurum. İnsanların güleceğini bilir ve ona göre kendimi hazırlarım bir süre geçmesini beklerim ve sonra olay tamam. İnsanlar unutur gider. Kimse 80 yıl yolda tökezledigim bir aana gülmez.

1|0
    0|0
  • Yolda düşsem sorun değil insan çok yok ama okulda düşmüştüm tam merdivenlerden iniyodum bir kızla istiklal marşı okunacak sıra var hemen hemen okulun yarısı önümüzde son basamağada bastım tak bir düşersin ondan sonra başladım bağırmaya kıza neden çelme takıyosun diye anlayacağın kim rezil oldu bende bilmiyorum ama çok dert etmem düştümmü benimle dalga geçiyo biri bende gülerim ne kadar salağım vallah diye sonra o gülmesini keser bir daha lafını dahi etmez :D

1|0
    0|0
  • Genelde gülerim kendime :D :D

1|0
    0|0
  • Umursamam

1|0
    0|0
  • Ohaaa rezil olduuaağmm bidaha evden dısarı çıkamaaağmm bu utanclaa. s. s

-_-

Ayaga kalkarım yine hiçbise olmamıs gibi

1|0
    0|0
  • Yolda düşme veya okulda düşme durumunda gülerim :)
    Yemek dökersem afallarım ve hemen temizlemeye çalışırım :)

1|0
    0|0
  • görmemezliktennn gelirimmmm kızarsam tepki gösteririmmm

1|0
    0|0
  • işi hemen espriye bağlarım

1|0
    0|0
  • Ben de gülerim

1|0
    0|0
  • Yüzümü ellerimle kapatır, Hülya Koçyiğit tarzında koşarak uzaklaşırım.

haşırt.

1|0
    0|0
  • Okulda düşsem düştüğüm yere otururum gülerim falan bozuntu olmaz misafirde yemek dökülse zaten sakarım der geçiştirirm

1|0
    0|0
  • Umursamam cunku insanlar hakkimda ne dusunur rezilmi oldum dusuncesinde biri digilimdir rahat bir insanim

1|0
    0|0
  • Tekken ne yapıyorsam orada da aynısını yaparım

1|0
    0|0
  • Küfür eder gülerim

1|0
    0|0
  • Hc olmamış gibi davranırım

1|0
    0|0
  • Bu olmaz olamaz

1|0
    0|0
  • kalkar silerim.

1|0
    0|0
  • kötü hissederim kendimi...

1|0
    0|0
  • gülerim

1|0
    0|0
  • Bende gülerim :)

1|0
    0|0
  • bir video vardı Ada'm merdivenden düşüyor ve bilerek yapmış gibi hareket edip gülümseyerek yoluna devam ediyordu aynen öyle devam ederdim

1|0
    0|0
  • aptal olduğumu söyler, gülerim :) psikoljinin alt yapısı sağlamsa şirinlikle düzltirim

1|0
    0|0
  • Düşsem gülerim
    Yemek döksem heralde eöff aferim bana der üzerimi temizlemeye giderim heralde :l

1|0
    0|0
  • Gülerim :)

1|0
    0|0
  • Gulerim :)

1|0
    0|0
  • Gulerim :)

1|0
    0|0
  • gülerim

1|0
    0|0
  • ne bakıyonuz lan ayı mı oynuyo burda? :D

1|0
    0|0
  • :) bende gülerim

1|0
    0|0
  • İşi makaraya veririm gülmeye başlarım abdest olmasın diye 😉

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 40

• Düşersem ayağa kalkarım üstüme yemek dökersem silerim, sonra da hayatıma devam ederim napayım düşmez kalkmaz bir Allah :D :D Ölek mi rezil olduk diye :D

1|0
    0|0
  • Ben hic bisey olmamis gibi davranirdim... Ya da sakaya vurup, gulerdim... Sanki umursamamis gibi yapardim.. Ama Allah biliyo ya o zamanlar diyorum ki yer yarilsa ds icine girsem keske:))) Boyle gulunc anlar dusman basina...

1|0
    0|0
  • Kendi halime gülerim :)

1|1
    0|0
  • Kendime gulerim :) bise olmamis gibi devam

1|0
    0|0
  • Gülerim. En güzel kurtarma metodudur insanın kendiyle dalga geçmesi ama herkes yapamaz.

1|0
    0|0
  • Gulerim ajfuss

1|0
    0|0
  • Herkesten önce ben gülerim :) .

1|0
    0|0
  • ıy topuklu ayakkabılarımın kurbanı olmuşluğum çok, rüzgarın azizliğine uğrayıp hoşlandığım çocuğun önünde elbisemin suratıma yapışmasını hiç unutmam yanaklarım al al olmuştu:)) yemek dökünce üzerime tuz döküp yemek yemeye devam ediyorum :))

1|0
    0|0
  • Cok basima geldi, hep kendime gulerim.

1|0
    0|0
  • Kendim de gülerim sakarlığıma

1|0
    0|0
  • Gülerim :D

1|0
    0|0
  • Utanırım moralim bozulur aglarım

1|0
    0|0
  • Kendime gülerim :D

1|0
    0|0
  • gulunc duruma mumkun oldukca dusmemeye calisirim dustuysem de hemen toparlarim kizaririm falan ama ciddi ya da ilerisi gelirse guluncek ne var deyip uste ben cikarim

1|0
    0|0
  • Ne yapabilirim ki hicbir sey yapmam

1|0
    0|0
  • Gülüyorum halime

1|0
    0|0
  • Bende gülerım durumu kurtarmaya calısırım

1|0
    0|0
  • Gülüneek bir şey varsa ben de gülerim☺

1|0
    0|0
  • Düşersem bayılmış gibi yaparım yemek dökmek gülünç durum değil bence

1|0
    0|0
  • Oturup kendime gülerim valla😂😂😂

1|0
    0|0
  • Ben oturdugum yerde gulerim rezil oldugumu dusunmuyorum. Astigmat sagolsun olmayan merdiveni bile varmis gibi gördügum icin utanmiyorum tam tersi kendi halime guluyorum :)

1|0
    0|0
    • Hatta lise 1 de butun okul sirada yerler buzdu ayakkabi yeniydi kaymaz diye konusurken ben çığlık atarak yere dustum arkadasimla beraber herkes toplanmisti arkadasim dustu diye onu ayaga kaldirmislardi ben de yerde kahkaha atiyordum. Bu sefer okul degistirdim tercih yapiliyordu. 10 mu 11 mi tam hatirlamiyorum dolmustan durmak uzere acele ediyorum gec kalmayayim diye ayagimi atmamla yolu opmem bir oldu herkes cama toplanti öküzler biriside su kiza yardim edeyim dememisti. Sinirden ve acidan aglamistim. Merdivenlerde bosluga hep adımımi atip duserim =)

• ahaha keşke sen benim arkadaşım olsan da birde benim sakarlıklarıma denk gelsen :)

• :) keske ama sonuçta 1 2 kere en fazla karsilasacagim birinin ne düşündüğünü dert etmeye gerek yok yapacak bir sey yok. :)

• Üstüme yemek döksem silerim. Düşsem kalkar yoluma devam ederim

1|0
    0|0
  • gülerim çünkü adı üstünde gülünç :)

1|0
    0|0
  • Düsmek komik degil ki, yemek dökersem kendimde gülerim 😊

1|0
    0|0
  • Bende gulerim 😏

1|0
    0|0
  • bugün bim de kafamı çarptım kasiyerle birlikte 3 dakika güldük bu tür durumlarda hep gülüyorum :)

1|0
    0|0
    • Aslında iyi bişiye benziyosun
      Altyapı var mazemede saglam malda iyi
      Ama benim param yok iste bir kaç sene bekle beni

• güler geçerim napalım olanla ölene çare yok derim :)

1|0
    0|0
  • Abartmam. Ben de gülerim gülerlerse. Gerçi gülmezlerse de gülerim. Düşene gülerler sonuçta :D

1|0
    0|0
  • bunlar bana komik gelmiyor.

1|0
    0|0
  • Kendimde gulerim

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    10

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...