Kapat

Bölümden bir kız arkadaşınız sizi ablasıyla taniştirsa ne düşünürdünüz?

Çok muhabbetli degilsiniz ama bölümde sadece size yakın, düşünceleriniz ayni vs.
Ablasıyla tanistirsa ne düşünürdünüz?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Korkma seni kaçırıp abla kardeş sx fantezilerini üzerinde uygulamayacaklar. Belli ki kız seni kendine yakın bulmuş ailesinden biri gibi olmanı istiyor ve ailesi de sana yakın olsun istiyor.

0|0
    0|0
    • Ne? Ben kızım ve bir erkek arkadasimi ablamla tanistiran da benim 😅
      Bu dediginiz gibi dusunurse buyuk sıkıntı

• Niye saçma olsun. Bu arada sende mevzuyu parça parça söylüyorsun emin olamıyoruz. Ama yine de rahat ol, saftirik bir şey degilse bundan mana çıkarmaz hatta unutmuştur bile.

• Umarım :(

En İyi Kız Görüşü

• Hiçbir şey :Dd ne düşüneyim ya :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bana değer veriyor güveniyor, iyi bir arkadaş olarak görüyor ve ablasıyla tanıştırıyor falan derdim ya da belki benden hoşlanıyor ablasına da beni gösterdi falan bilemiyorum 1001 türlü şey var :)

0|0
    0|0
    • O an karşılaştık da tanistirdim. Ama direkt soyledim ya 🙈 geciyordu, ablam- x dedim. Galiba yanlis anlaşıldım :(

• Hmm öyle o an karşılaşıp tanıştırdıysan yanlış anlaşılacak bir durum yok ablanı gördün selam verdin yanındaki arkadaşının kim olduğunu belirttin sorun yok bunda üzülme

• Yok ablam yanimdaydi. O da bana bakarak yavastan yaklasiyorken arada biraz mesafe varken ortama ceker gibi tanistirdim. Ablam-x deyince mecbur bizimle konusmak zorunda kaldi 😂

• Beni sevdiğini düşünürdüm

0|0
    0|0
    • Ama karsilastiklari bir ortam oldu. Ben de direkt tanistirdim. O da gayet geldi bit bit bit muhabbet etti de etti. Yanlış anlaşılmaz bence ya anlar mi?

• :( galiba sacma oldu evet. :(
      Cevabiniz icin tesekkur ederim. Moralimi bozdunuz sağolun

• Gercekler acıdır yanlış seyler söyleyip yalandan moralini iyide edebilirdim bazıları gibi ama yapmadım

• ablası güzelse onla takılırım

0|0
    0|0
    • 😂😂😂😂 ablam 29 yaşinda, bu çocuk 20 falan :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...