Sizden yaşça çok küçük kişilerin, sanki akranınız gibi hitap da bulunması rahatsız ediyor mu?

Örneğin benim yaşım 30. Fakat dikkat ediyorum daha 17-19 yaş aralığında ki bırak erkeği, kızlar bile iletişim kurarken sanki potansiyel bir flört havası ile muhabbet içinde. Ben nadiren görüyorum abi, abla şeklinde iletişim. Bu saygıdan ileri gelmez mi? Ben insanların yaşına saygı duyulması gerektiğini düşünüyorum. Af buyurun, bazı çok bilmiş ahmaklar (saygı beklendiğinde) akıl yaşta değil baştadır savunması içerisine giriyor. fakat konu akıl değil, tamamen o kişinin yaşı ile alakalı. O kişi ne olursa olsun büyüktür ve saygılı olunması gerektiğini düşünüyorum. (o size karşı saygılı ise) ne büyükler küçüğünü sayıyor, ne küçükler büyüğünü sayıyor. Bu durum tam olarak site için geçerli değil, sosyal hayatta da bir çok örneğine şahit oldum. sizce bu sorun, büyüklerin küçüklere tavrı ve yaklaşım şekli ile mi alakalı? Yoksa saygısız bir gençlik mi yetişiyor. Görüşler için teşekkürler.
Sizden yaşça çok küçük kişilerin, sanki akranınız gibi hitap da bulunması rahatsız ediyor mu?

0|2

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...