Arkadaşlar sokak köpeklerini nasıl korkutabiliriz?

Durup dururken havlıyolar saldırıyolar akşam sokağa çıkılmıyo bunun için napmalıyız bilenler aydınlatırsa sevinirim? :)

Güncellemeler:
Arkadaşlar kamu spotu gibi burada konuşmak kolay bende konuşurum zor da değil bakalım kaçınız dışarda hayvanlara sevginizi gösteriyosunuz burada artistlik yapmak çok kolay ayrıcada sorumun cevabı köpeklere zarar vermeyin ya da köpekler durup dururken saldırır değil biliyorsanız görüş bildirin.

0|0
9|32

En İyi Erkek Görüşü

• bunun ıcın melıs beledıyeye şıkayette bulun dıyecem ama bır şey cıkmaz dıkkatlı olacaksın bızım mahalledede var sokak kopeklerı tek olduklarında kacıyorlar grup olduklarında havlıyorlar ben koşmuyorum koşarsam bılıyorum onlarda koşacak sakınce yuruyorum napıyım ozellıkle sabahları dedıgın gıbı bırde akşamları

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Et at kenara korkmadan geç yanından birşey yapmazlar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• Dazer köpeksavar al
    https://youtu.be/AGdKFmPjMBM

1|0
    0|0
  • yaşadıgım yerin köpekleri bile o kadar uysal ki.. gece sokakta yürürken tlf dalmışım. köpekte yolun ortasına oturmuş. istemeyerek köpegin ayagına bastım. canın acısıyla ceniliyerek yolun karşına geçti oturdu. öyle içim acıdı ki anlatamam. türkiyede olsaydı eminim ki ısırırdı :)

1|0
    0|0
  • Hayvanları korkutmayınız, yeterince korkunç oluyorsunuz korkutmak için taktik isterken...

1|1
    0|0
    • Saldıran taraf onlar ama ;)

• Korkutmak da psikolojik olarak can yakma biçimidir.

• Hı hı tamam

• köpek kovucu küçük cihazlar var

1|0
    0|0
  • Dog whistler al bir tane

1|0
    0|0
  • Onlar orda yokmuş gibi davranırsan hiçbir şey olmaz ama olaki oldu şemsiye işini görür ne onlara zarar verirsin ne de onlar şemsiyenin ani açılmasından dolayı ürküp sana zarar vermezler.

1|0
    0|0
  • Cam şişeye torpil köy patlat

1|0
    0|0
  • kopekler ınsanın basından cıkann dumanı gorebılıyor bu dumanda korkanlarda olurmus kortugun ıcın havlıyolar korkmaa sakın ol

1|0
    0|0
    • Köpekleri görmüyorum bile onlar bir anda önüme çıkıyor

• kokunu duyuyorlar almıslar kokunu gene gelıyo keko deyıp atlıyolar onune dalga gecıyorlar:D:DD

• Korkutaman

1|0
    0|0
  • Burada herkezi kafana göre eziklemisin mercimek kadar beyninle neyse beni de ezikleme de ben köpek üretim yaptım belki 100 tane köpek buyutmusumdur çiftlikte neyse soruna gelecek olursak sokak köpekleri bir insana durduk yere saldirmazlar mutlaka onları suphelendirecek bir hareket yapmisindir onlarda sana uyarı vermiştir havlamistir ve ya söyle bir şeyde olabilir seni sevmiş üstüne atlamış olabilir yani sokak köpeği zorda kalmadıkça kimseyi ısırmaz için rahat olsun NOT; hayvandan değil insandan kork hergün insanlar bir birini öldürüyor köpekler değil

0|0
    0|0
    • Kimseyi eziklediğim yok burada konuşmak kolay çoğuda hiç bir hayva sevgisini göstermeyen insanlar burada bende konuşurum bir köpek saldırsın bakalım napıcaksınız ayrıcada hitap şekline dikkat et

• @simmgee sana kim kemik ati da burada havliyorsun hostt

• Emin ol sen köpeklerden daha kopek sin sana köpek demek köpeğe hakaret döl israfı feyk hesap açıp mercimek beyninle sizofrenliginle ne elde etmeye çalışıyorsun artık 😂😂😂😂😂

• Belediyeye söyle

1|0
    0|0
  • Ya siz korkuyorsunuzdur ondan hayvanlar tedirgin oluyordur. Geçen gün köpekler geliyordu kızların yanından geçip gidecekler nasıl çığlık atıyorlar. Yanından pitbull geçse bile sakin olacaksın. O zaman hayvanın tavrı değişiyor.

0|0
    0|0
    • Hiç köpek saldırılarını izlemedin sanırım

• Off bilmiyorsun yaşamadın görüş bildirme sorum köpekler saldırır mı kime saldırır değil bilmiyorsan yazma

• ya ne bu havalar valla köpekler az bile yapıyor sana tamam cevap vermem engellerim gider.

• Belediye geliyor deyin onlar korkar kaçarlar.

0|0
    0|0
  • Belediyeye baş vurun

1|0
    0|0
  • beni taşı yanında sürekli it iti ısırmaz :DDD

1|0
    0|0
  • Sokak köpekleri durduk yere saldırmaz. Ama havlamasından korkuyorsan al bir köpek maması, koy cebine, önüne çıkana ver. Ama bu seferde sana bağlanıp daha peşini bırakmazlar orası ayrı :)

0|0
    0|0
    • Yürürken bir anda önümü kesip saldıran köpekler gördüm bilmeden görüş bildirmeyin :)

• Keşke ıssırmasını bekleseydim

• E peki bizden daha nasıl bir cevap vermemizi bekliyorsun. Belinde silah taşı önüne çıkarsa sık kafasına dememizi mi? Başka türlü o köpeklerden kurtulamazsın, o sokaktan taşınıncaya kadar. Alışmalısın. Ciddi anlamda sokak köpeğine zarar vermediğin sürece ki bazılarına tekme atsan bile kaçıyor, hiçbir şey yapmazlar. Üzerine doğu zıplamalarını, oynamaya çalışmalarını sen saldırı olarak anlıyorsun. Korkuyorsun ve bunda haklısın tabi. Köpekleri kaçıran bazı aletler varmış belki onları deneyebilirsin. Onun dışında o mahalleden taşınmadığın sürece alabileceğin bir önlem yok :)

• Havlayan köpek ısırmaz.

0|0
    0|0
  • Köpek kovucu cihazlar var. bunlardan satın alabilirsin.

1|0
    0|0
  • ölü taklidi yap :D

1|0
    0|0
    • Yok artık :D

• Hı hı tamam :D

• aferin öğreniyorsun yavaş yavaş :D melis hanım :D

• poşete kemik koy gelirlerse önüne atarsın

1|0
    0|0
  • Hoşt hoşt baktın kormadı kaç

1|0
    0|0
  • Korkutma teyzem

0|0
    0|0
    • Korkutmalı mıyım diye sormadım

• Yere eğil taş alıyormuş gibi yap.

haşırt.

0|0
    0|0
    • Saldırsın diye napmalıyız demedim :)

• Kaçmazsan kovalamaz, panik yapmışsan saldırmış olabilirler, gece gece 4 inşaat köpeği üzerime koşmaya başlamıştı, durdum, onlar da durdu, taş attım, kaçtılar dsfsdg Valla bak, bir kaç kere de sokak köpekleri kovalamaya kalkmıştı, aynı şeyi yapmıştım kaçmışlardı, pitbull olmadığı sürece kaçmam galiba sgsdfgs

• Yolda yürürken sabahın 6sı bir anda önüme çıktılar ben onları görmemiştim bile adamın teki yardım etmese ıssırırlardı

• belediyeye şikayet edeceksiniz arkadasım
    köpeklerin yaşama hakkı vardır evet ama
    yanlış yerde

0|0
    0|0
  • Kopekler icin bir duduk vardi onlarin duyabildigi bir hertz de ses cikariyo ondan al bitane

0|0
    0|0
  • Şefkat göster sevmeye çalış arada bir kap su koy önlerine migrosta 1 tl ye satılan mamalardan al sen onları sevki onlarda seni sevsin benim mahallemdeki köpekler sabah otobus duragına kadar yanımda geliyorlar seveni severler emin ol

0|0
    0|0
    • Hiç bir hayvana zarar vermedim vermemde bu bile yeterli saldırmamaları için

• Sende havla.

0|0
    0|0
  • Doğru soru ''nasıl koruyabiliriz'' olmalıydı.
    Sizden çok onların korunmaya ihtiyaçları var.

0|0
    0|0
    • Kamu sporu gibi konuşma ya sana saldırdı mı bir köpek?

• Sizin hitap şekliniz bile saygısızca. Tanımadığınız kişilere rahatça ''sen'' diyebildiğinize göre...

• Hı hı tamam

• kulagından tut at çöpe gitsin :)

0|0
    0|0
  • Onlar korkuyordu sende onlardan mi korkuyorsun

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• köpek kovucular var, düdük veya düşük frekans yayan bir cihaz. onlardan alabilirsin..

1|0
    0|0
  • bir köepk boşu boşuna yapmz bunu. artık sokak köpeklerini aşılıyolar zaten. siz büyük ihtimalle köpeklere bişey yapıyosunuz

0|1
    0|0
    • Yine bir cahil insan daha

• ayrıca köpeği korkutmaya çalışırsan daha çok saldırganlaşır belediyeyi ara bildir.

• Aradık ilgilenmiyolar

• Neden köpekleri korkutuyorsunuz yazık değil mi? Bizim burada da çok var ama biz onları korkutmak yerine görmezden geliyoruz. Bir şey yapmıyorlar.

0|0
    0|0
    • Sana yapmamış olabilir arkadaşım bana yaptı ayrıcada sorumun cevabı görüşünde yok görüş yapmak için görüş yapmayın

• Bence sakın yere eğilme.
    Allah muhafaza.

1|0
    0|0
  • ay host ulan..

1|0
    0|0
  • hiç tepki vermeden ya da bakmadan yürürsen saldırmazlar bizim burdada var üstelik kuduz ama saldırıp havlamıyolar

0|0
    0|0
    • Arkadaşım yaşadım köpeği görmedim bile yürüyodum bir anda saldırdı bilmeden görüş bildirmeyin ayrıcada sorum köpekler saldırır mı değil?

• Ulan Kudüs ne demek sen biliyon. mu

• Hayvana hiçbir şey yapmazsan oda sana yapmaz. Korkutmaya gerek yok. Onlarında bir kalbi var

0|1
    0|0
    • bir kamu spotu daha

• Bunu söylemek için kamu spotu olmaya gerek yok düşünceli ve vicdanlı olman yeterli

• Arkadaşım hayvanlara zarar vericem demiyorum saldırı esnasında napmalıyım ya da saldırmasın diye napmalıyım diyorum

• Toplasin belediye

0|0
    0|0
Yükleniyor...