Nazar , pozitif olmak, güzel görünmek için hocalardan yazılı dua alıp üstümüzde taşımak doğru mu?

Gizli Üye
Annem çok takıntılı güzel görün negatif enerjiyi at diye bir hocaya dua yazdırdı üstümde taşıyorum bu duayı önce kutladık suda beklettikten sonra yüzümü elimi yıkadım 5 gün muydu ne. Sonra diğer duayida bal limon içine atıp her gün bir fincan içtim ya bunlar bana mantıksız geliyor ama sonuçta dua güzel görünmek ve negatif enerji için. Doğru mu bu
Nazar , pozitif olmak, güzel görünmek için hocalardan yazılı dua alıp üstümüzde taşımak doğru mu?