Kapat

Nazar , pozitif olmak, güzel görünmek için hocalardan yazılı dua alıp üstümüzde taşımak doğru mu?

Annem çok takıntılı güzel görün negatif enerjiyi at diye bir hocaya dua yazdırdı üstümde taşıyorum bu duayı önce kutladık suda beklettikten sonra yüzümü elimi yıkadım 5 gün muydu ne. Sonra diğer duayida bal limon içine atıp her gün bir fincan içtim ya bunlar bana mantıksız geliyor ama sonuçta dua güzel görünmek ve negatif enerji için. Doğru mu bu

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• tabiki yanlış. ben hocalardan bir kaç dua aldım bu suretle. nazar felan için. bir anda 3 harflileri hisseder oldum karabasanlar çöktü hocalar hep nazar o yüzden dedi durdu. neyse bir gün inanmayıp araştırdım onlardanmış meğer ki. sirkeli suya tüm sure ayet ne varsa koydum. günlerce sirkeli suda durdu sonra onu suyu ile beraber toprağa benden çok uzak bir yere gömdüm ve rahatım artık. nazarı ne korur sana söyleyeyim. felak nas ihlas ayetel kursi duaları ya da sureleri okumak. üzerinde akik taşı bulundurmak bu kadar. bu duaları 3 kere sabah 3 kere akşam yatmadan önce oku yeter.

0|0
    0|0
    • Ben 3 harfliler ı falan hissetmedim hiç ama kot şeyler olmadı açıkçası. S

• Ya ama hoca sonuçta bizim sıkıntıları biliyor rahat etmemiz için duayı yazdı bize üstünde taşı dedi şimdi bu neden kötü olsun ki. s

• çoğu bunların şarlatan yani hoca ama namaz kıldırmaktan öteye geçemeyecek sıfattalar. televizyonlarda çıkan hocaları bul ve sosyal medyadan danış benim dediğimi demezlerse bende hakan değilim. en basiti cevşen diye satılan şeyden bile arapça ama dua ile alakasız yazılar çıkıyorsa ne beklenebilir ki

Erkekler Ne Diyor 3

• Yanlış, o dediklerini hocaların üfledikleri kağıt parçaları yapamaz. Önce tevekkül edip Allahtan dileyeceksin ve sonra da bu işin ehli olan kuaförlerden yardım isteyeceksin.

0|0
    0|0
  • sizden para alan bir insan hoca DEĞİLDİR !
    muska değil sevap haram desem yeridir.
    aklınıza sokiyim
    bir imam oğlu...

0|0
    0|0
    • Düzgün konuş lan burda adam akıllı soru soruyoruz allah rızası için sen gelipte aklınıza sokayım nasıl dersin defol git lan llburdan ben senin yazdığın o eline sokayım

• Şirk o yaptığın şey

0|0
    0|0
    • Oha cidden mi ozaman hemen üstümden atmam lazım

• Ohaaa uzak dur ondan n

• Öylesine takıyorum şekil duruyor 😄

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...