Böyle bir eş istemem beni gerici mi yapar? Siz nasıl bir eş istersiniz?

Aradığım eş :
İslam dininde olması !
Kesinlikle tam tesettürde olması !
Evlenince kesinlikle çalışma teklifini bile teklif etmeyecek!
Namaz kılan , orucunu tutan !
Çocukları moda peşinde değilde din yolunda hazırlayacak !
Düğün istemeyen veya düğünü kız erkek olarak ayrı istiyen !
Aşktan anlayan duygusal olması !
Azıcık alımlı (Mümkünse kumral biri ) !
Fikirdaşım olması bu yazdığım ve yazacak olduğum tüm özelliği üstünde bulundurması !
Buluşmalarda gezmelerde el ele dahi bile değdirmek istemeyen !
Evlenene kadar yalnız ortamda kalmak istemeyen !
Sempatikliği yüzünden okunacak çocuk ruhlu sevecen güler yüzlü olması !
* Ağır başlı olması hiç bir karşı cinsle görüşmlerden kaçınacak düşünce de olmalı !
Saygılı ve sevgili anlayışlı trip atan kıskanan sadık samimi olması
Temiz olması eline erkek eli değmemiş olmaması ! lazım

Düşünceleriniz nedir?

3|1
15|12

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim seni tebrik ediyorum on numara beş yıldız görüş belirtmişsin. Kısacası ehl-İ sünnet ve'l cemaat birini tercih ediyorsun. Tabi karşına böyle biri çıkar mı Allah bilir. Allah gönlüne göre versin. Aşağıdaki yorumları okudum bazı bilgisiz kardeşler yobaz gerici gibi saçma yakıştırmalar yapmışlar. Onlara da cevabım şu:Hangimizin kriterleri yok ki. Siz de tesettürlü olsun ama çarşaflı olmasın diyince bu kriter olmuyor mu? Veya açık olsun ben kapalı istemiyorum deyince bu yobazlık olmuyor da eli erkek eline değmemiş olsun deyince mi yobazlık oluyor? Aşk sadece dış görünüşe sebep oluşan bir şey değil. Çünkü o kadar basit bir şey değil.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

Erkekler Ne Diyor 11

• Senin bu istedigin kızı bulursan kız kardeşine benden bahset belki bacanak oluruz canım kardeşim. Lakin hiç aklıma yatmıyor çünkü çok zor. En olmayacak maddeleri bir araya toplamışsın. Ayrıca öylesin diyemem ama ilk 6 madde birazcık cehalet kokuyor. Yobazsın demiyorum ama andırıyorsun be bilader.

0|0
    0|0
  • Bu kadar unlem isaretine gerek olmadigini dusunuyorum. Yazidan pek cikartamadim ama sevgili olarak bulusma dddüşünüyorsn kendinle celismis olursun. Ayrica calismak ayip veya gunah degil; gecim derdi oluyorsa calismak normal. Karsi cinsle hicbir sekilde iletisim kurmayacak dersen, bu insanin evden disari adim atmamasi lazim. Zira alisveriste bile erkek calisanlarla muhatap olmak zorunda kalabilir bir bayan. Bunlara ek olarak islami kurallara uygun bir es istemek gericilik olmak; islami carpitmak gericilik olur.

2|0
    0|0
  • Hem diyorsun ki imanlı şu bu olsun hemde alımlı. ben zamanında çok içki içtim ama böyle kafalara varamadım. Hani uçkurumada uygun olsun ne kadar imanlı olsada sen açıkça bunu diyorsun. Tabikide gericisin çünkü Türk değilsin. Türkten yobaz veya araplaşmış bir zihniyet olmaz. Hele ki Türkten ümmetçi olmaz. Ben tipe bakmadan seven bir insanim bana saglam bir karakterli bir kiz cikti ve onu sevdim. fotografimizi her goren sana layik degil su bu diyor. ha tabi senin hayalinse saygi duyalim madem ne diyelim. Ama Ümmetçilere saygım 0

0|0
    0|0
    • Güzel biriyle evlenmek islama aykırı mı?

• Biriyle konuşmamda ilk şart kapalı olması inancımı bilmeyen biriyle nasıl anlaşabilirim

• Tamam bende diyorumki ilk tur icin uygunsa yaparsin degilsede tesvik et hazira konma. ha ret ediyorsa tabikide koy postayi hayat senin hayatin biz anca yorum atariz dusunce soyleriz senin bir kulagindan girer diger kulagindan cikar

• En iyisi 👍

0|0
    0|0
  • Namuslu bir eş ksks

0|0
    0|0
  • Bulursan adresi link le :) bende bakaym :)

0|0
    0|0
  • Harbiden geri kafaliymissin. Yoruma cevap atip engelliyorsun. Cevaba bile tahammulun yok mu? Ne kadar imanlisin oyle. Gerci karsit gorusteki bayanlari engellememen, sozlerindeki ve kafandaki samimiyeti iyi gosteriyor. Aferin sana. :)

0|0
    0|0
  • La adamım samanlıkta toplu iğnenın ucundaki boncuk aramak bu seninki

0|0
    0|0
  • Kardeş sen kendine sanki eşya ariyon ya da robot :)

0|0
    0|0
  • çok sey istiyosun kardesım sende kadını çok boğarsın sende :D

0|0
    0|0
  • elektrik alamadım esra hanım
    (bkz: düşük voltaj)
    (bkz: gevşek bağlantı)
    (bkz: hat kopması)

0|0
    0|0
Yükleniyor...