Kız kardeşim neden böyle?

Merhabalar kız kardeşim13 yaşında ve bana çok kötü davranıyor. Ona iyi yaklaşmaya çalıştığımda hayvan gibi tersliyor bende beni tersledi diye uzaklaşıyorum bu sefer hiçbir şey olmamış gibi bana iyi davranıyor. Benden şarj aletimi istediğinde alıp getiriyorum ya da alabilirsin deyip izin veriyorum lakin kendisinden bir şey istediğimde veyahut onun bir eşyasını kullanmak istediğimde kesinlikle tersliyor. Okulu için aburcubur almaya gidiyorum bazen yemek hazır değilken çok aç hissettiğimde aralarından birini aldığımı görünce yanımda da olsa hayır alamazsın gibi davranışlarda bulunuyor. Annemle kendi aramızda gülüşüyorum annemi güldürmek için bana karşıdan ne gülüyorsun be diye bağırıyor. Bunları duyunca bende doğal olarak sinirleniyorum geriliyorum sigarayıda bıraktım ama yani sürekli laf sokuyor bana bıktım artık vurmakta istemiyorum çok zayıf birşey laf sokmaktan filan anlamam sadece bugün çok ağrıma gitti senden nefret ediyorum tiksiniyorum dedim oturup ağladı ciğerim sızladı dediğime pişman oldum ama bu sorunu nasıl halledicem bir bilen varsa anlatsın.

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• Bende abime öyle yaklaşıyordum o yaşlarda çünkü annemi kıskanıyordum senin kardeşin de ya anneni ya da babanı senden kıskanıyordur

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• şu an o ergenlik döneminde bir kardeşimiz sen yinede bir abi olarak onu idare et birazda şımarık büyüdüyse bunların olmasi doğal kardeşim

0|1
    0|0
    • idare edemiyorum artık ya görmezden gelmeyi denedim yine laf atıyor mutlaka bir yolunu bulup kızdırıyor beni

• Bilemedim kardeşim sabırlı olmaya çalış demekten başka birşey diyemiyorum bu bir süreç olgunlastikca duzelicek tabiki

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• Yaptığı yanlışı bir ağır ceza hakimi gibi sert bir şekilde suratına çarptıktan hemen sonra kulağının köküne sağlam bir tokat atmayı ihmal edersen yarın bir gün 20 yaşına geldiginde seninle komşunun itiyle konuşur gibi konuşup alemin soytarısı gibi daşşşak geçer , kardeşinin saygısını kazanmak istiyorsan arkadaş gibi degil ağabey gibi davran, güçlü , sahiplenici, koruyucu, cezalandırıcı, ödüllendirici, ve sözünü geçiren iradeli ağabey ol.

0|0
    0|0
  • Ergenlik döneminde normal böyle şeyler uzak durmaya çalış onun eşyalarına ihtiyaç duymamaya çalış zamanla geçecek sabır gerek sadece.

0|1
    0|0
  • Kadınlar her zaman öyledirler. Lanetli varlıklar. Yaşının 13 olması bir şeyi değiştirmez. Muhatap olmayacaksın, kardeşin de olsa bırak ne hali varsa görsün.

0|0
    0|0
  • ergenlikte ondan

0|1
    0|0
  • Klasik kardeş ilişkisidir bu seni kızdırmak hoşuna gidiyordur takma fazla çocuklaş onunla

0|1
    0|0
  • Ergenlik donemi bacının anlayışla karşıla

0|0
    0|0
Yükleniyor...