Sınıfta sürekli ezik tip olarak gorunen birisine nasıl bakarsınız?

Ben pek kavgacı birisi değilim insan kendisini vucudu ile değil aklı ile kanıtlamalı bence kotu kavga ettiğimden değil 5 yıldır muay thai yapıyorum ama birisine gereksiz zarar vermek istemiyorum hocalarım beni gerçekten seviyor saygımı olsun derse katılısımı olsun onlara kotu izlenim bırakmamak için susuyorum ama sınıfta kendini kabadayı sanan tipler sürekli üstüme geliyor kızlar gülüyor ben kimseyi takmıyorum umrumda değil ama artık sıkılmaya başladım sizce ne yapmalıyım?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• kizlardan sanane? sen kendini biliyorsan kimseyi takma

0|0
    0|0
    • Hayır kızlar falan umrumda değil sanırım vucuden onlardan zayıf oldugum için kavga edemeyeceğimi sanıyorlar ama hepsini dümdüz yaparım fakat ben dövüşü bir sanat olarak goruyorum gereksiz kişiler için kalemimi yormaya gerek yok :)

• aynen takma gerek yok

En İyi Erkek Görüşü

• Takma kanks

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu tip insanları bende anlamış değilim takılma ama gerektiğinde haddini bildir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Ezdirme kendini. Ben okurken sinirlendim bende muay thai yapıyorum bu arada. Atacaksın çenesine bitane sonra hepsi sussun

0|0
    0|0
    • Ya geçen beden dersinde sinirlendim kaval ile vurdum bacagına 2 gün rapor aldı sakatlanmasından korkuyorum çünki hala öfkemi kontrol edemiyor sinirli kafa dar kafadır :(

• Siniri falan bırak onla alakası yok. Barışçıl triplerine girme hiç kardeşim. Nerden buluyorlar bu yüzü zibidiler? Diyeceksin haddini bildireceksin dahada sıkıntı yok

Yükleniyor...