Babam ateist ne yapmalıyım yardımcı olun?

babam dinle ilgisi yok onunla konuşsamda fikrini değiştirmiyi aklımım bulandırmaya çalışıyo onun bu haline çok üzülüyorum ne yapmalıyım

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• İmana gel ey fani de

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• O durumun belli bir yolu yordamı yok. Elbette babana mantık çerçevesinde islamdan bahsedeceksin genel geçer örnekler vereceksin. Ama ne kadar etkili konuşursan konuş bir anda etkisini görmeyi bekleme. Çünkü bu hidayete kavuşma işidir ki o da hiç belli olmaz. Bazıları için bir ömür sürer bazıları için bir yıl bazıları için bir gün kim bilir belki bir an... O yüzden sabırlı olacaksın. Peygamber efendimizin hayatını özellikle müşriklerle girdigi hem silahlı savaşları hem de masa başında görüşülen siyasi savaşları bir araştır derim işine yarayacak bilgiler çıkabilir.

0|0
    0|0
  • O babanın sorunu değil mi

1|0
    0|0
  • fikirleriniz çürütecek birileriyle görüşmelerini sağla. sen tartışmaya girme kendinede yazık etme

1|0
    0|0
    • bende öyle düşündüm ama kimle konuşturacam akrabalarımız bilmiyor babamın durumunu çünkü babamın babası yani dedem dindar biri babamın böyle olduğunu duyarsa evlatlıktan bile reddeder

• Enguzelini yapiyo adam kafasi rahat enazindan 😂

1|0
    0|0
  • hiç bir şey yapamazsın hele ki yasi 50 varmıssa uğraşırsın güzellikle anlatabilirsin fakat kalblerin anahtarı sahibinde, peygamber bile kendi amcasını yola getiremedi.

0|0
    0|0
  • Islak meşe odunu ile döv

0|0
    0|0
  • sende ateist ol

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Baba sen ne düşünürden düşün ben kendi yolumdan gideceğim de konu kapansın.

1|0
    0|0
  • Boşver kocaman adam neye istiyosa ona inansın

1|0
    0|0
  • O da üzülüyor belki senin için

0|0
    0|0
Yükleniyor...